Lenovo radna stanica mini PC Lenovo ThinkStation P3 Gen 2 30HT - Tower Intel® Core™ Ultra 7 (Series 2) 265K 5.5 GHz 64 G
- Kataloški br:
- 3595534 - 62
- Oznaka:
- 30HT008XGE
- EAN:
- 199273716241
- Kataloški br:
- 3595534 - 62
- Oznaka:
- 30HT008XGE
- EAN:
- 199273716241
Lenovo radna stanica mini PC Lenovo ThinkStation P3 Gen 2 30HT - Tower Intel® Core™ Ultra 7 (Series 2) 265K 5.5 GHz 64 G
6,715.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6,715.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel® Core™ Ultra 7 (Series 2) 265K 20 Jezgra(-e) / max. 5.5 GHz
- Radna memorija: 64 GB GDDR5-RAM
- 1 TB SSD
- Ubuntu
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | radna stanica mini PC |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 (Series 2) |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 (Series 2) 265K |
| Procesor / model | 265K |
| Procesorske jezgre (broj) | 20 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.5 GHz |
| Procesor / predmemorija | 30 MB |
| Radna memorija | 64 GB |
| Vrsta pohranjivanja | GDDR5-RAM |
| Memorija/maks. nadogradnja | 256 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD 2 priključak | M.2 PCIe NVMe 5.0 x4 |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Izgled tipkovnice | bez (upravljanje preko računala) |
| Broj DisplayPort-ova | 2 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 4 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 3 x |
| Boja | crna |
| Širina | 18 cm |
| Visina | 41.5 cm |
| Dubina | 37 cm |
| Težina | 14.38 kg |
| Snaga napajanja | 1100 W |
| Operacijski sustav (verzija) | Ubuntu |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)





