Lenovo radna stanica mini PC ThinkCentre M75q G5 AMD Ryzen 7 Pro 8700GE 5.1 GHz 16 GB RAM 512 GB SSD AMD Radeon 780M Win
- Kataloški br:
- 3454876 - 62
- Oznaka:
- 12RQ0016GE
- EAN:
- 198153739783
- Kataloški br:
- 3454876 - 62
- Oznaka:
- 12RQ0016GE
- EAN:
- 198153739783
Lenovo radna stanica mini PC ThinkCentre M75q G5 AMD Ryzen 7 Pro 8700GE 5.1 GHz 16 GB RAM 512 GB SSD AMD Radeon 780M Win
3,145.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,145.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- AMD Ryzen 7 Pro 8700GE 8 Jezgra(-e) / max. 5.1 GHz
- Radna memorija: 16 GB DDR5-RAM 5200 MHz
- 512 GB SSD
- AMD Radeon 780M
- Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | radna stanica mini PC |
| Model | ThinkCentre M75q G5 |
| Serija procesora | AMD Ryzen 7 Pro |
| Procesor | AMD Ryzen 7 Pro 8700GE |
| Procesor / model | 8700GE |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor | 3.6 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.1 GHz |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 5200 MHz |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 32 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | AMD |
| Grafički adapter na ploči (model) | Radeon 780M |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj DisplayPort-ova | 2 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 3 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 3 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | LAN (10/100/1000 MBit/s) USB 2.0 USB-A (USB 3.1 gen. 2) Bluetooth DisplayPort HDMI™ USB 3.2 gen. 2 |
| Boja | crna |
| Širina | 179 mm |
| Visina | 36.5 mm |
| Dubina | 182.9 mm |
| Težina | 1.25 kg |
| Snaga napajanja | 90 W |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Bluetooth® | da |
| Serija grafičke kartice | AMD Radeon |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 1 x |
| GPU brand | AMD |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Kapacitet | 1 l |
| WLAN | da |
| 5 - 35 °C | |
| da | |
| da | |
| 10 - 90 % | |
| 0 - 12192 m | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| 512 GB | |
| 0 - 3048 m | |
| 20 - 80 % | |
| -40 - 60 °C | |
| 1 | |
| da |
Opis
Opis
Snažne performanse u kompaktnom formatu
- Ovo malo, snažno stolno računalo stane bilo gdje i može se postaviti vodoravno.
- Robusna zaštita s ThinkShield sigurnosnim portfeljem
- Superbrza integrirana grafika – idealna za zahtjevna grafička i editing opterećenja
- Izvrstan za multitasking – podržava do 3 zaslona
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- AMD Ryzen 7 PRO 8700GE (8C/16T, 3.6/5.1GHz, 8MB L2/16MB L3)
- 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5200
- 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0
- AMD Radeon 780M grafika
- Windows 11 Pro
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)





