Lenovo radna stanica ThinkCentre M70t G6 Intel® Core™ Ultra 7 265 5.3 GHz 16 GB RAM 512 GB SSD Intel Grafika Win 11 Pro
- Kataloški br:
- 3451360 - 62
- Oznaka:
- 12YH001YGE
- EAN:
- 198158155328
- Kataloški br:
- 3451360 - 62
- Oznaka:
- 12YH001YGE
- EAN:
- 198158155328
Lenovo radna stanica ThinkCentre M70t G6 Intel® Core™ Ultra 7 265 5.3 GHz 16 GB RAM 512 GB SSD Intel Grafika Win 11 Pro
3,730.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,730.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel® Core™ Ultra 7 265 20 Jezgra(-e) / max. 5.3 GHz
- Radna memorija: 16 GB DDR5-RAM 5600 MHz
- 512 GB SSD
- Intel Grafika
- Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | radna stanica |
| Model | ThinkCentre M70t G6 |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 265 |
| Procesor / model | 265 |
| Procesorske jezgre (broj) | 20 x |
| Procesor | 1.8 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.3 GHz |
| Procesor / predmemorija | 30 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 128 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Grafika |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj DisplayPort-ova | 2 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 6 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| Sučelje | LAN (10/100/1000 MBit/s) USB 3.1 USB-A (USB 3.1 gen. 2) DisplayPort HDMI™ |
| Boja | crna |
| Širina | 145 mm |
| Visina | 346 mm |
| Dubina | 296 mm |
| Težina | 5.7 kg |
| Snaga napajanja | 260 W |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| GPU brand | Intel |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Kapacitet | 13.6 l |
| WLAN | ne |
| 1 | |
| 5 - 35 °C | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 10 - 90 % | |
| 0 - 12192 m | |
| ne | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| 512 GB | |
| 12 | |
| 8 | |
| 65 W | |
| 182 W | |
| 2.4 GHz | |
| 4.6 GHz | |
| 5.2 GHz | |
| da | |
| da | |
| 33 TOPs | |
| 13 TOPs | |
| 8 TOPs | |
| 0 - 3048 m | |
| 20 - 80 % | |
| -40 - 60 °C | |
| 4.9 kg | |
| 1 | |
| da |
Opis
Opis
Tower računalo kao predvodnik poslovnih performansi
AI PC toranj s profesionalnom pouzdanošću koji pruža glatke performanse i potiče visoku produktivnost. - Performanse, sigurnost i upravljivost poslovne klase uz Intel vPro®
- Vodeći u industriji opcionalni grafički procesori (GPU) i snažne performanse umjetne inteligencije za zahtjevna radna opterećenja
- Svestran i prilagodljiv toranj s više priključaka i proširivim mogućnostima pohrane koji raste s vašim poslovanjem
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Intel Core Ultra 7 265, 20C (8P + 12E)/20T, Max Turbo do 5,3 GHz, 30 MB
- 1x 16GB UDIMM DDR5-5600
- 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0
- Intelova grafika
- Windows 11 Pro
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)





