Lenovo radna stanica ThinkCentre M75t G5 2.5 cm (1 palac) AMD Ryzen 7 8700G 16 GB RAM 512 GB SSD AMD Radeon 780M Win 11
- Kataloški br:
- 3454873 - 62
- Oznaka:
- 12X90004GE
- EAN:
- 198154596156
- Kataloški br:
- 3454873 - 62
- Oznaka:
- 12X90004GE
- EAN:
- 198154596156
Lenovo radna stanica ThinkCentre M75t G5 2.5 cm (1 palac) AMD Ryzen 7 8700G 16 GB RAM 512 GB SSD AMD Radeon 780M Win 11
3,235.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,235.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 2.5 cm (1 palac)
- AMD Ryzen 7 8700G
- Radna memorija: 16 GB DDR5-RAM 5200 MHz
- 512 GB SSD
- AMD Radeon 780M
- Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | radna stanica |
| Model | ThinkCentre M75t G5 |
| Zaslon (cm) | 2.5 cm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| Serija procesora | AMD Ryzen 7 |
| Procesor | AMD Ryzen 7 8700G |
| Procesor / model | 8700G |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 5200 MHz |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | AMD |
| Grafički adapter na ploči (model) | Radeon 780M |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | DVD-ispisivač |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj DisplayPort-ova | 2 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 4 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 4 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | LAN (10/100/1000 MBit/s) USB 2.0 USB 3.1 DisplayPort HDMI™ |
| Boja | crna |
| Širina | 145 mm |
| Visina | 346 mm |
| Dubina | 296 mm |
| Težina | 5.9 kg |
| Snaga napajanja | 260 W |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| veličina zaslona | - 23 palac |
| Zaslon | 2.5 cm (1 palac) |
| Serija grafičke kartice | AMD Radeon |
| GPU brand | AMD |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Kapacitet | 13.6 l |
| WLAN | ne |
| 1 | |
| 5 - 35 °C | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 10 - 90 % | |
| 0 - 12192 m | |
| ne | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 512 GB | |
| 0 - 3048 m | |
| 20 - 80 % | |
| -40 - 60 °C | |
| 1 | |
| da |
Opis
Opis
Proširiva snaga za moderne poslovne potrebe
- Snažno računalstvo s AMD Ryzen™ PRO procesorima za stolna računala
- Optimalne performanse i učinkovitost sustava s upravljanjem ventilatorima temeljenim na umjetnoj inteligenciji
- Višeslojna sigurnost poslovne klase s ThinkShield i AMD PRO
- Prilagodljivo poslovnim zahtjevima putem priključaka i utora za proširenje
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- AMD Ryzen 7 8700G (8C/16T, 4,2 GHz/5,1 GHz, 8 MB L2/16 MB L3)
- 1x 16GB UDIMM DDR5-5200
- 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0
- AMD Radeon 780M grafika
- Windows 11 Pro
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)





