Lenovo radna stanica ThinkCentre neo 50q G5 Intel® Core™ i3 i3-1315U 4.5 GHz 8 GB RAM 256 GB SSD Intel UHD grafika Win 1
- Kataloški br:
- 3451367 - 62
- Oznaka:
- 13B9001CGE
- EAN:
- 198158165709
- Kataloški br:
- 3451367 - 62
- Oznaka:
- 13B9001CGE
- EAN:
- 198158165709
Lenovo radna stanica ThinkCentre neo 50q G5 Intel® Core™ i3 i3-1315U 4.5 GHz 8 GB RAM 256 GB SSD Intel UHD grafika Win 1
1,975.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,975.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel® Core™ i3 i3-1315U 6 Jezgra(-e) / max. 4.5 GHz
- Radna memorija: 8 GB DDR5-RAM 5600 MHz
- 256 GB SSD
- Intel UHD grafika
- Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | radna stanica |
| Model | ThinkCentre neo 50q G5 |
| Serija procesora | Intel® Core™ i3 |
| Procesor | Intel® Core™ i3 i3-1315U |
| Procesor / model | i3-1315U |
| Procesorske jezgre (broj) | 6 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.5 GHz |
| Procesor / predmemorija | 10 MB |
| Radna memorija | 8 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | UHD grafika |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 256 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 256 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 3 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | LAN (10/100/1000 MBit/s) USB 2.0 USB-A (USB 3.1 gen. 2) Bluetooth DisplayPort HDMI™ USB 3.2 gen. 2 |
| Boja | crna |
| Širina | 179 mm |
| Visina | 34.5 mm |
| Dubina | 182.9 mm |
| Težina | 1.13 kg |
| Snaga napajanja | 65 W |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Bluetooth® | da |
| Otisak prsta | ne |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 1 x |
| GPU brand | Intel |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Kapacitet | 1 l |
| WLAN | da |
| 1 | |
| 5 - 35 °C | |
| da | |
| da | |
| 10 - 90 % | |
| 0 - 12192 m | |
| da | |
| 1 | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| 256 GB | |
| 4 | |
| 2 | |
| 15 W | |
| 55 W | |
| 3.3 GHz | |
| 4.5 GHz | |
| 1 | |
| 0 - 3048 m | |
| 20 - 80 % | |
| -40 - 60 °C | |
| 2.03 kg | |
| 1 | |
| da |
Opis
Opis
Malo računalo s iznimnim performansama
- 1L Tiny PC s Intel® Core™ računalnom snagom
- ICE 7.0 za učinkovite performanse uređaja
- Različite mogućnosti povezivanja za multitasking
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Intel Core i3-1315U, 6C (2P + 4E)/8T, P-jezgra 1.2/4.5GHz, E-jezgra 0.9/3.3GHz, 10MB
- 1x 8GB SO-DIMM DDR5-5600
- 256GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0
- Intel UHD grafika
- Windows 11 Pro
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)





