Lenovo radna stanica ThinkCentre neo 50s G5 Intel® Core™ i5 i5-14400 4.7 GHz 16 GB RAM 512 GB SSD Intel UHD grafika 730
- Kataloški br:
- 3451361 - 62
- Oznaka:
- 12XD000WGE
- EAN:
- 198154875824
- Kataloški br:
- 3451361 - 62
- Oznaka:
- 12XD000WGE
- EAN:
- 198154875824
Lenovo radna stanica ThinkCentre neo 50s G5 Intel® Core™ i5 i5-14400 4.7 GHz 16 GB RAM 512 GB SSD Intel UHD grafika 730
2,740.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,740.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel® Core™ i5 i5-14400 10 Jezgra(-e) / max. 4.7 GHz
- Radna memorija: 16 GB DDR5-RAM 4800 MHz
- 512 GB SSD
- Intel UHD grafika 730
- Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | radna stanica |
| Model | ThinkCentre neo 50s G5 |
| Serija procesora | Intel® Core™ i5 |
| Procesor | Intel® Core™ i5 i5-14400 |
| Procesor / model | i5-14400 |
| Procesorske jezgre (broj) | 10 x |
| Procesor | 1.8 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.7 GHz |
| Procesor / predmemorija | 20 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 4800 MHz |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | UHD grafika 730 |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 4 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj VGA | 1 x |
| Sučelje | LAN (10/100/1000 MBit/s) USB 2.0 USB 3.1 DisplayPort HDMI™ VGA |
| Boja | crna |
| Širina | 92.5 mm |
| Visina | 339.5 mm |
| Dubina | 291.4 mm |
| Težina | 4.2 kg |
| Snaga napajanja | 180 W |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| GPU brand | Intel |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Kapacitet | 8.2 l |
| WLAN | ne |
| 1 | |
| 5 - 35 °C | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 10 - 90 % | |
| 0 - 12192 m | |
| ne | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 512 GB | |
| 4 | |
| 6 | |
| 65 W | |
| 148 W | |
| 2.5 GHz | |
| 3.5 GHz | |
| 4.7 GHz | |
| 0 - 3048 m | |
| 20 - 80 % | |
| -40 - 60 °C | |
| 1 | |
| da |
Opis
Opis
Mali po veličini, veliki po performansama
- 8,2-litreno SFF stolno računalo s opcijskom Intel® Arc™ grafičkom karticom za kreativne projekte
- Procesor do Intel® Core™ (14. Gen) za povećanje poslovnih performansi
- Inteligentni sustav hlađenja (ICE) 7.0 za održavanje učinkovitosti vašeg računala
- Interakcija između uređaja putem aplikacije Smart Connect, priključaka i drugih opcija povezivanja
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Intel Core i5-14400, 10C (6P + 4E)/16T, P-jezgra 2.5/4.7GHz, E-jezgra 1.8/3.5GHz, 20MB
- 1x 16GB UDIMM DDR5-4800
- 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0
- Intel UHD grafika 730
- Windows 11 Pro
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)





