Lenovo radna stanica ThinkStation P2 Tower G2 Intel® Core™ Ultra 9 285K 5.7 GHz 64 GB RAM 1 TB SSD Intel Grafika Nvidia
- Kataloški br:
- 3454832 - 62
- Oznaka:
- 30JQ003WGE
- EAN:
- 199271450185
- Kataloški br:
- 3454832 - 62
- Oznaka:
- 30JQ003WGE
- EAN:
- 199271450185
Lenovo radna stanica ThinkStation P2 Tower G2 Intel® Core™ Ultra 9 285K 5.7 GHz 64 GB RAM 1 TB SSD Intel Grafika Nvidia
8,535.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
8,535.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel® Core™ Ultra 9 285K 24 Jezgra(-e) / max. 5.7 GHz
- Radna memorija: 64 GB DDR5-RAM 5600 MHz
- 1 TB SSD
- Intel Grafika Nvidia GeForce RTX 5060 GDDR7
- Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | radna stanica |
| Model | ThinkStation P2 Tower G2 |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 9 285K |
| Procesor / model | 285K |
| Procesorske jezgre (broj) | 24 x |
| Procesor | 3.2 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.7 GHz |
| Procesor / predmemorija | 36 MB |
| Radna memorija | 64 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 128 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Grafika |
| Zaseban grafički adapter (proizvođač GPU-a) | Nvidia |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (vrsta memorije) | GDDR7 |
| Zaseban grafički adapter (model) | GeForce RTX 5060 |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj DisplayPort-ova | 2 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 4 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | LAN (10/100/1000 MBit/s) USB 2.0 USB 3.1 USB-A (USB 3.1 gen. 2) DisplayPort HDMI™ USB-C® |
| Boja | crna |
| Širina | 170 mm |
| Visina | 376 mm |
| Dubina | 315.4 mm |
| Težina | 9.67 kg |
| Snaga napajanja | 750 W |
| Softver uključen u isporuku | Lenovo AI sada |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| GPU brand | Intel |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| WLAN | ne |
| 10 - 35 °C | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 10 - 90 % | |
| 0 - 12192 m | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 TB | |
| 16 | |
| 8 | |
| 125 W | |
| 250 W | |
| 3.7 GHz | |
| 4.6 GHz | |
| 5.5 GHz | |
| da | |
| da | |
| 36 TOPs | |
| 13 TOPs | |
| 8 TOPs | |
| 0 - 3048 m | |
| 20 - 80 % | |
| -40 - 60 °C | |
| 1 | |
| 1 | |
| da |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Intel Core Ultra 9 285K, 24C (8P + 16E)/24T, Max Turbo do 5,7 GHz, 36 MB Intel Smart Cachea
- 2x 32GB UDIMM DDR5-5600 bez ECC-a
- 1x 1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal
- 1x NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB
- Windows 11 Pro
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)





