Lenovo radna stanica ThinkStation P2 TWR G2 2.5 cm (1 palac) Intel® Core™ Ultra 5 235 5.0 GHz 32 GB RAM 512 GB SSD Intel
- Kataloški br:
- 3438695 - 62
- Oznaka:
- 30JQ003BGE
- EAN:
- 198158860659
- Kataloški br:
- 3438695 - 62
- Oznaka:
- 30JQ003BGE
- EAN:
- 198158860659
Lenovo radna stanica ThinkStation P2 TWR G2 2.5 cm (1 palac) Intel® Core™ Ultra 5 235 5.0 GHz 32 GB RAM 512 GB SSD Intel
3,955.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,955.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 2.5 cm (1 palac)
- Intel® Core™ Ultra 5 235 14 Jezgra(-e) / max. 5.0 GHz
- Radna memorija: 32 GB DDR5-RAM 5600 MHz
- 512 GB SSD
- Intel Intel® grafika
- Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | radna stanica |
| Model | 30JQ003BGE |
| Zaslon (cm) | 2.5 cm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 5 235 |
| Procesor / model | 235 |
| Procesorske jezgre (broj) | 14 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.0 GHz |
| Jezgre efikasnosti procesora (broj) | 8 |
| Performansne jezgre procesora (broj) | 6 |
| Procesor / predmemorija | 24 MB |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 4 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 128 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Intel® grafika |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj DisplayPort-ova | 2 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 4 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | USB-C® USB 3.2 (gen. 1) USB 3.2 gen. 2 slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) mikrofon (3.5 mm jack) USB 2.0 HDMI™ DisplayPort RJ45 audio Line-out čitač kartica |
| Podržane memorijske kartice | SD |
| Boja | višebojna |
| Širina | 170 mm |
| Visina | 376 mm |
| Dubina | 315.35 mm |
| Težina | 9.67 kg |
| Snaga napajanja | 500 W |
| Određene značajke | TPM2.0 modul Kensington brava |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| veličina zaslona | - 23 palac |
| Zaslon | 2.5 cm (1 palac) |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)





