Lenovo radna stanica ThinkStation P3 Ultr G2 2.5 cm (1 palac) Intel® Core™ Ultra 9 285 5.6 GHz 64 GB RAM 1 TB SSD Intel
- Kataloški br:
- 3438694 - 62
- Oznaka:
- 30J5002UGE
- EAN:
- 198158743846
- Kataloški br:
- 3438694 - 62
- Oznaka:
- 30J5002UGE
- EAN:
- 198158743846
Lenovo radna stanica ThinkStation P3 Ultr G2 2.5 cm (1 palac) Intel® Core™ Ultra 9 285 5.6 GHz 64 GB RAM 1 TB SSD Intel
14,815.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
14,815.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 2.5 cm (1 palac)
- Intel® Core™ Ultra 9 285 24 Jezgra(-e) / max. 5.6 GHz
- Radna memorija: 64 GB DDR5-RAM 6400 MHz
- 1 TB SSD
- Intel Intel® grafika Nvidia NVIDIA® RTX 4000 SFF Ada generacija 20 GB
- Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | radna stanica |
| Model | 30J5002UGE |
| Zaslon (cm) | 2.5 cm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 9 285 |
| Procesor / model | 285 |
| Procesorske jezgre (broj) | 24 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.6 GHz |
| Jezgre efikasnosti procesora (broj) | 16 |
| Performansne jezgre procesora (broj) | 8 |
| Procesor / predmemorija | 36 MB |
| Radna memorija | 64 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 6400 MHz |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 128 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Intel® grafika |
| Zaseban grafički adapter (proizvođač GPU-a) | Nvidia |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (memorija) | 20 GB |
| Zaseban grafički adapter (model) | NVIDIA® RTX 4000 SFF Ada generacija |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj DisplayPort-ova | 3 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 5 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Sučelje | USB-C® USB 3.2 gen. 2 slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) DisplayPort RJ45 |
| Boja | višebojna |
| Širina | 87 mm |
| Visina | 202 mm |
| Dubina | 223 mm |
| Težina | 3.6 kg |
| Snaga napajanja | 330 W |
| Softver uključen u isporuku | Lenovo® AI sada |
| Određene značajke | TPM2.0 modul Kensington brava |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| veličina zaslona | - 23 palac |
| Zaslon | 2.5 cm (1 palac) |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)





