Lenovo radna stanica ThinkStation P620 2.5 cm (1 palac) AMD Ryzen Threadripper Pro 5945WX 4.5 GHz 64 GB RAM 1 TB SSD Nvi
- Kataloški br:
- 3438657 - 62
- Oznaka:
- 30E00185GE
- EAN:
- 198158441629
- Kataloški br:
- 3438657 - 62
- Oznaka:
- 30E00185GE
- EAN:
- 198158441629
Lenovo radna stanica ThinkStation P620 2.5 cm (1 palac) AMD Ryzen Threadripper Pro 5945WX 4.5 GHz 64 GB RAM 1 TB SSD Nvi
13,470.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
13,470.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 2.5 cm (1 palac)
- AMD Ryzen Threadripper Pro 5945WX 12 Jezgra(-e) / max. 4.5 GHz
- Radna memorija: 64 GB DDR4-RAM 3200 MHz
- 1 TB SSD
- Nvidia NVIDIA® RTX 4000 Ada generacija 20 GB
- Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | radna stanica |
| Model | 30E00185GE |
| Zaslon (cm) | 2.5 cm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| Serija procesora | AMD Ryzen Threadripper Pro |
| Procesor | AMD Ryzen Threadripper Pro 5945WX |
| Procesor / model | 5945WX |
| Procesorske jezgre (broj) | 12 x |
| Procesor | 4.1 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.5 GHz |
| Procesor / predmemorija | 64 MB |
| Radna memorija | 64 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR4-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 3200 MHz |
| Broj memorijskih utora | 8 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 1 TB |
| Zaseban grafički adapter (proizvođač GPU-a) | Nvidia |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (memorija) | 20 GB |
| Zaseban grafički adapter (model) | NVIDIA® RTX 4000 Ada generacija |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj PS/2 | 2 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 6 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Sučelje | USB-C® slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) USB 2.0 USB 3.2 gen. 2 RJ45 audio Line-in audio Line-out mikrofon (3.5 mm jack) PS/2 |
| Boja | crna |
| Širina | 165 mm |
| Visina | 446 mm |
| Dubina | 455 mm |
| Težina | 24 kg |
| Snaga napajanja | 1000 W |
| Određene značajke | TPM2.0 modul Kensington brava |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| veličina zaslona | - 23 palac |
| Zaslon | 2.5 cm (1 palac) |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)





