Lenovo radna stanica ThinkStation P8 2.5 cm (1 palac) AMD Ryzen Threadripper Pro 9955WX 5.4 GHz 128 GB RAM 1 TB SSD Nije
- Kataloški br:
- 3531735 - 62
- Oznaka:
- 30HH008TGE
- EAN:
- 199272542520
- Kataloški br:
- 3531735 - 62
- Oznaka:
- 30HH008TGE
- EAN:
- 199272542520
Lenovo radna stanica ThinkStation P8 2.5 cm (1 palac) AMD Ryzen Threadripper Pro 9955WX 5.4 GHz 128 GB RAM 1 TB SSD Nije
21,415.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
21,415.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 2.5 cm (1 palac)
- AMD Ryzen Threadripper Pro 9955WX 16 Jezgra(-e) / max. 5.4 GHz
- Radna memorija: 128 GB DDR5-RAM 6400 MHz
- 1 TB SSD
- Nije dostupno
- Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | radna stanica |
| Model | ThinkStation P8 |
| Zaslon (cm) | 2.5 cm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| Serija procesora | AMD Ryzen Threadripper Pro |
| Procesor | AMD Ryzen Threadripper Pro 9955WX |
| Procesor / model | 9955WX |
| Procesorske jezgre (broj) | 16 x |
| Procesor | 4.5 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.4 GHz |
| Procesor / predmemorija | 16 MB |
| Radna memorija | 128 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 6400 MHz |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Grafički adapter na ploči | ne |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Zaseban grafički adapter (model) | Nije dostupno |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD 2 priključak | PCIe |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj USB tipa A 2.0 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 3 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Boja | crna |
| Širina | 175 mm |
| Visina | 434.4 mm |
| Dubina | 508 mm |
| Težina | 22.7 kg |
| Snaga napajanja | 1000 W |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| veličina zaslona | - 23 palac |
| Zaslon | 2.5 cm (1 palac) |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 2 x |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| WLAN | ne |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| 1 TB | |
| 1 | |
| da |
Opis
Opis
Tehnologija koja impresionira
Lenovo ThinkStation P8 je vodeća radna stanica s AMD Ryzen Threadripper PRO procesorom. Sa svom svojom snagom, brzinom i performansama, bez napora se nosi s radno intenzivnim tijekovima rada i naprednim aplikacijama, uključujući AR/VR, AI modeliranje i znanost o podacima. Ima najsuvremeniji sustav hlađenja i jednako naprednu masu i memoriju u legendarnom modularnom, Aston Martinom inspiriranom kućištu, što vam omogućuje bezbrižnu zamjenu komponenti i jednostavno proširenje ovog snažnog uređaja.
Prave performanse kada vam trebaju
Aston Martin, legendarni britanski proizvođač luksuznih sportskih automobila, i ThinkStation imaju dvije važne zajedničke karakteristike: visoke performanse i ergonomski dizajn – a oboje nudi ThinkStation P8. Zahvaljujući kućištu bez alata i pristupu prednjem pogonu i pogonima koji se mogu brzo mijenjati, ova modularna radna stanica može se lako prilagoditi i nadograditi. Nadalje, jezgre procesora i memorija skalabilne su kako bi odgovarale vašem opterećenju, s više opcija za napajanje i kapacitet masovne pohrane.
Ovaj uređaj ima mnogo toga za ponuditi.
Bilo na stolu ili u podatkovnom centru – skalabilna, za rack optimizirana radna stanica ThinkStation P8 ima sve. Ima najveći broj jezgri u radnoj stanici s jednim procesorskim utorom (do impresivnih 96). Nadalje, nudi revolucionarnu računalnu arhitekturu s poboljšanim hlađenjem i akustikom za optimalne performanse. I podržava do tri NVIDIA RTX PRO grafičke kartice za jedinstven visokoučinkovit prikaz slike, 3D renderiranje, razvoj igara i još mnogo toga.
Robustan, pouzdan i održiv
Svaki ThinkStation P8 prolazi rigorozno testiranje od strane Lenova kako bi se osigurala maksimalna dostupnost, što je ključno za poslovno kritična okruženja. Nadalje, ocjenjuju ga brojni neovisni dobavljači softvera (ISV)* kako bi se osiguralo da se lako može nositi s računalno zahtjevnim višenitnim zadacima. Nadalje, ima niz registracija i certifikata za energetsku učinkovitost i održivost, uključujući EPEAT Gold i TCO 9.0. Ambalaža se sastoji od recikliranih materijala, biomaterijala i/ili materijala iz održivog šumarstva.* Pogledajte cijeli popis ISV certifikata
Sigurnost na koju se možete osloniti
Svaka radna stanica ThinkStation P8 zaštićena je ThinkShield-om – paketom osnovnih hardverskih i softverskih sigurnosnih značajki koje zajedno rade na zaštiti vaše radne stanice i vaših podataka. Uključuje Trusted Platform Module (TPM) za šifriranje vaših lozinki i podataka. Pametna USB zaštita sprječava neovlašteni pristup brojnim USB priključcima na P8. Funkcija samoobnavljanja BIOS-a pruža zaštitu u slučaju oštećenja ili zlonamjernog napada na sustav. Kensington sigurnosni utor omogućuje fizičko osiguranje sustava.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- AMD Ryzen Threadripper PRO 9955WX (16C/32T, 4,5/5,4 GHz, 16 MB L2/64 MB L3)
- 2x 64GB RDIMM DDR5-6400 ECC
- 1x 1TB SSD M.2 2280 PCIe 5.0x4 NVMe Opal
- Windows 11 Pro
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)





