Lenovo radna stanica TS P3 Tower G2 2.5 cm (1 palac) Intel® Core™ Ultra 9 285K 5.7 GHz 64 GB RAM 1 TB SSD Intel Intel® g
- Kataloški br:
- 3438663 - 62
- Oznaka:
- 30HT005KGE
- EAN:
- 198158858434
- Kataloški br:
- 3438663 - 62
- Oznaka:
- 30HT005KGE
- EAN:
- 198158858434
Lenovo radna stanica TS P3 Tower G2 2.5 cm (1 palac) Intel® Core™ Ultra 9 285K 5.7 GHz 64 GB RAM 1 TB SSD Intel Intel® g
10,780.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
10,780.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 2.5 cm (1 palac)
- Intel® Core™ Ultra 9 285K 24 Jezgra(-e) / max. 5.7 GHz
- Radna memorija: 64 GB DDR5-RAM 5600 MHz
- 1 TB SSD
- Intel Intel® grafika Nvidia NVIDIA® RTX 2000 Ada generacija 16 GB
- Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | radna stanica |
| Model | 30HT005KGE |
| Zaslon (cm) | 2.5 cm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 9 285K |
| Procesor / model | 285K |
| Procesorske jezgre (broj) | 24 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.7 GHz |
| Jezgre efikasnosti procesora (broj) | 16 |
| Performansne jezgre procesora (broj) | 8 |
| Procesor / predmemorija | 36 MB |
| Radna memorija | 64 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 4 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 256 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Intel® grafika |
| Zaseban grafički adapter (proizvođač GPU-a) | Nvidia |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (memorija) | 16 GB |
| Zaseban grafički adapter (model) | NVIDIA® RTX 2000 Ada generacija |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe 5.0 x4 |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj DisplayPort-ova | 2 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 4 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | USB-C® USB 3.2 (gen. 1) USB 3.2 gen. 2 slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) mikrofon (3.5 mm jack) USB 2.0 HDMI™ DisplayPort RJ45 audio Line-out čitač kartica |
| Podržane memorijske kartice | SD |
| Boja | višebojna |
| Širina | 180 mm |
| Visina | 415 mm |
| Dubina | 370 mm |
| Težina | 14.38 kg |
| Snaga napajanja | 750 W |
| Softver uključen u isporuku | Lenovo® AI sada |
| Određene značajke | TPM2.0 modul Kensington brava |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| veličina zaslona | - 23 palac |
| Zaslon | 2.5 cm (1 palac) |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)





