Lenovo radna stanica TS/ThinkStation P5 / W3-2525 / 32GB / 10 Intel® Xeon® W W3-2525 4.5 GHz 32 GB RAM 30GA009FGE
- Kataloški br:
- 3345859 - 62
- Oznaka:
- 30GA009FGE
- EAN:
- 198155663468
- Kataloški br:
- 3345859 - 62
- Oznaka:
- 30GA009FGE
- EAN:
- 198155663468
Lenovo radna stanica TS/ThinkStation P5 / W3-2525 / 32GB / 10 Intel® Xeon® W W3-2525 4.5 GHz 32 GB RAM 30GA009FGE
9,330.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
9,330.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel® Xeon® W W3-2525 8 Jezgra(-e) / max. 4.5 GHz
- Radna memorija: 32 GB 4800 MHz
- Windows® 11 Pro for Workstations
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | radna stanica |
| Serija procesora | Intel® Xeon® W |
| Procesor | Intel® Xeon® W W3-2525 |
| Procesor / model | W3-2525 |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor | 3.5 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.5 GHz |
| Procesor / predmemorija | 22.5 MB |
| Radna memorija | 32 GB |
| Ritam pohranjivanja | 4800 MHz |
| Memorija/maks. nadogradnja | 512 GB |
| Grafički adapter na ploči | ne |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj USB tipa A 2.0 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 5 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Širina | 165 mm |
| Visina | 446 mm |
| Dubina | 453.9 mm |
| Težina | 19 kg |
| Snaga napajanja | 750 W |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro for Workstations |
| Bluetooth® | ne |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 2 x |
| Kapacitet pohrane | 1 TB |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Kapacitet | 33 l |
| WLAN | ne |
| 1 | |
| 10 - 35 °C | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 10 - 90 % | |
| 0 - 12192 m | |
| da | |
| 1 | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 TB | |
| 8 | |
| 175 W | |
| 210 W | |
| 0 - 3048 m | |
| 20 - 80 % | |
| -40 - 60 °C | |
| 1 | |
| da |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)





