Lenovo stanica za punjenje prijenosnog računala obnovljeno (vrlo dobro) (ShopObj.2888769) ThinkPad USB-C Dock Gen 2 + 90
- Kataloški br:
- 3596002 - 62
- Oznaka:
- 40AS0090EU
- EAN:
- 4250563450651
- Kataloški br:
- 3596002 - 62
- Oznaka:
- 40AS0090EU
- EAN:
- 4250563450651
Lenovo stanica za punjenje prijenosnog računala obnovljeno (vrlo dobro) (ShopObj.2888769) ThinkPad USB-C Dock Gen 2 + 90
280.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
280.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Priključak A (ili ulazi): muški konektor USB-C®
- Priključak B (ili ulazi): priključna doza za 3,5 mm banana utikač, USB 3.2 gen. 2 utičnici A (USB 3.1), ženski konektor USB 2.0 tipa A, ženski konektor DisplayPort, ženski konektor HDMI, RJ45-utičnica 8p8c
- Broj podržanih monitora: 3
- Najviša rezolucija: 3840 x 2160 piksel
- Posebne značajke: uklj. funkcija punjenja, uklj. Kensingtonova brava
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stanica za punjenje prijenosnog računala |
| Priključak A | muški konektor USB-C® |
| Priključak B | priključna doza za 3,5 mm banana utikač USB 3.2 gen. 2 utičnici A (USB 3.1) ženski konektor USB 2.0 tipa A ženski konektor DisplayPort ženski konektor HDMI RJ45-utičnica 8p8c |
| Pogodno za | Notebook |
| Podržani monitori | 3 |
| Rezolucija (maks.) | 3840 x 2160 piksel |
| Boja | crna |
| Posebne značajke | uklj. funkcija punjenja uklj. Kensingtonova brava |
| Širina | 171 mm |
| Visina | 31 mm |
| Dubina | 80 mm |
| Težina | 325 g |
| dim. | (Š x V x D) 171 x 31 x 80 mm |
| Pogodno za marku | Lenovo |
| Pogodno za seriju | Thinkpad |
| Opis stanja | proizvod ima nekoliko manjih tragova trošenja. to mogu biti manje ogrebotine ili znakovi istrošenosti na kućištu. ovaj proizvod je tehnički u besprijekornom stanju. za takav proizvod naš jamstveni rok traje 12 mjeseci. |
Opis
Opis
PROŠIRITE SVOJU DIZAJNERSKU OPERACIJSKU SOBU S NOVIM USB-C® RJEŠENJIMA ZA PRIKLJUČIVANJE; Zašto se zadovoljiti standardnim rješenjima kada možete postići puno više s pravim alatima? Na primjer, s ThinkPad USB-C® Dockom (2. Gen.), nova generacija univerzalnih USB-C® priključnih rješenja sa samo jednim kabelom. To vam omogućuje da ostavite ograničenja iza sebe i uživate u živopisnom prikazu 4K zaslona ili više Full HD zaslona, punite svoj prijenosnik, spajate starije USB periferne uređaje i žičane mreže te brzo punite svoje mobilne uređaje. Stvarna brzina prijenosa ovisi o brojnim čimbenicima kao što su procesorska snaga perifernih uređaja, svojstva datoteka i drugi čimbenici povezani s konfiguracijom sustava i operativnim okruženjem. Može varirati ovisno o USB priključku na uređaju i može biti sporija od definiranih brzina prijenosa: 5 Gbit/s za USB 3.1 (Gen. 1.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
Što znači "obnovljeno"? Što se tiče IT proizvoda, to znači ekološki prihvatljiv, profesionalni popravak i čišćenje korištenog hardvera. Postojeći nosači podataka profesionalno se brišu prema postupcima DIN certifikata. Odakle dolaze ti uređaji? To su eksponati, povrati zakupa ili proizvodi iz ispitnih postrojenja. Uređaji su se uglavnom koristili u većim tvrtkama. Zašto bih trebao odabrati rabljeni uređaj? S našim profesionalno pripremljenim proizvodima imate priliku kupiti uređaje robnih maraka po ugodnim cijenama. Ako niste uvjereni u kvalitetu robe, možete odustati od kupnje u roku od četiri tjedna bez navođenja razloga. To se također odnosi na korporativne klijente. Želite li steći dojam o kvaliteti robe? Uz mogućnost odustajanja od kupnje, imate dovoljno vremena da uređaj prođete korak po korak.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





