Lenovo stanica za punjenje prijenosnog računala ThinkEdge SE30 IO Box II
- Kataloški br:
- 2480899 - 62
- Oznaka:
- 4XH1C95567
- EAN:
- 195892027096
- Kataloški br:
- 2480899 - 62
- Oznaka:
- 4XH1C95567
- EAN:
- 195892027096
Lenovo stanica za punjenje prijenosnog računala ThinkEdge SE30 IO Box II
700.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
700.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Priključak A (ili ulazi): <1 />Priključak B (ili izlazi): <1 />Broj podržanih monitora: <1 />Maksimalna razlučivost: <1 />Besonderheiten:
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stanica za punjenje prijenosnog računala |
| Priključak A | ženski konektor USB-C® |
| Priključak B | RS232-utičnica RS422-utičnica RS485-utičnica RJ45-utičnica |
| Pogodno za | Notebook |
| Boja | crna |
| Širina | 179 mm |
| Visina | 88 mm |
| Dubina | 51.5 mm |
| Težina | 1 kg |
| dim. | (Š x V x D) 179 x 88 x 51.5 mm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| 10/100/1000 MBit/s | 2 x |
| Način prijenosa | žičani |
| Pogodno za model prijenosnog računala | Lenovo |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





