Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 22 Gen 5 LED zaslon Energetska učinkovitost 2021 D (A - G) 54.6 cm (21.5 palac) 1920 x 10
- Kataloški br:
- 3402247 - 62
- Oznaka:
- 12N9GAT1EU
- EAN:
- 196804767239
- Kataloški br:
- 3402247 - 62
- Oznaka:
- 12N9GAT1EU
- EAN:
- 196804767239
Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 22 Gen 5 LED zaslon Energetska učinkovitost 2021 D (A - G) 54.6 cm (21.5 palac) 1920 x 10
1,165.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,165.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dijagonala slike 54.6 cm (21.5 palac) Full HD, 1920 x 1080 piksel;Vrijeme reakcije: 6 msKlasa energetske učinkovitosti (izračunato): D (A - G)Sučelja: DisplayPort, HDMI™
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED zaslon |
| Rezolucija (maks.) | 1920 x 1080 piksel |
| Zaslon (cm) | 54.6 cm |
| Zaslon (inči) | 21.5 palac |
| Zaslon (inči) | 21 palac |
| Format slike | 16:9 |
| Panel tehnologija | IPS LED |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | da |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| Vrijeme reakcije | 6 ms |
| Svjetloća | 250 cd/m² |
| Boja | crna |
| Sučelje | DisplayPort HDMI™ |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Potrošnja energije StandBy | 0.3 W |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 178 ° |
| Širina | 489.3 mm |
| Visina | 512.3 mm |
| Dubina | 207.6 mm |
| Težina | 5.7 kg |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| dim. | (Š x V x D) 489.3 x 512.3 x 207.6 mm |
| veličina zaslona | - 23 palac |
| Područje primjene | ured home |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Moguća montaža na zid | 100 x 100 mm VESA standard |
| Klasa energetske učinkovitosti | D (A - G) |
| Zaslon | 54.6 cm (21.5 palac) |
| Razlučivost zaslona | Full HD (1920 x 1080 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 54.6 cm |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.5 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 13.4 W |
| Dubina uređaja (bez postolja) | 72.8 mm |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Mikrofon | da |
| Visina uređaja (bez postolja) | 339.1 mm |
| Tip | Vanjski |
| VESA standard | 100 x 100 mm |
| Broj zvučnika | 2 |
| Nereflektujući ekran | da |
| Uključeno postolje | da |
| Broj istovremenih tačaka dodira | 10 |
| Težina (bez stalka) | 3.4 kg |
| Širina (bez stalka) | 489.3 mm |
| Rupe za zaključavanje kablom | da |
| Dubina boje | 8 Bit |
| VESA montaža | da |
| RMS snaga | 6 W |
| Podešavanje visine | da |
| NVIDIA G-SYNC | ne |
| Ugrađeno USB čvorište | da |
| Broj uzvodnih portova | 1 |
| Broj nizvodnih portova USB tip-A | 1 |
| Ugrađeni zvučnici | da |
| Podesiva visina (maks.) | 15.5 cm |
| Pivot | da |
| sRGB pokrivenost (tipično) | 99 % |
| AMD FreeSync | ne |
| Poboljšani cable management | da |
| Vreme odziva (brzo) | 4 ms |
| Adapter napajanja uključen | da |
| Tehnologija slabog plavog svetla Low Blue Light | da |
| Vodič za brzi početak | da |
| Broj uzvodnih USB Tip-B portova | 1 |
| HDMI | da |
| Pozadinsko LED svetlo | da |
| Okretanje | da |
| Težina paketa | 8.4 kg |
| Ugao kružnog kretanja | -5 - 90 ° |
| Širina rama (bočno) | 2 mm |
| Širina rama (gore) | 2 mm |
| Širina rama (dole) | 4.6 cm |
| Ugrađena kamera | da |
| Dužina kabla napajanja | 1 m |
| Podešavanje nagiba | da |
| Vidljiva veličina, horizontalno | 47.6 cm |
| Potrošnja energije (maks.) | 33 W |
| Vidljiva veličina, vertikalno | 26.8 cm |
| Ugrađen KVM prekidač | da |
Opis
Opis
ThinkCentre Tiny-In-One (TIO) 22 Gen 5 Touch s 21,5-inčnim FHD IPS panelom je svestran uređaj koji nudi impresivno iskustvo videopoziva. Modularni dizajn monitora čini ga kompatibilnim s Lenovovim visokoučinkovitim računalima ThinkCentre i ThinkStation Tiny četvrte generacije. Kompatibilan s generacijom i, u kombinaciji s VoIP značajkama, nudi sveobuhvatno radno iskustvo.
Instalacija na monitor je jednostavna, a kabel se pohranjuje u poseban utor na stražnjoj strani monitora tako da ne smeta na vašem stolu. Klasični mehanizam instalacije osigurava dosljedno korisničko iskustvo, omogućujući vam jednostavno i brzo montiranje najnovije generacije Tiny računala na vaš zaslon.
Dizajniran kao moćan VoIP uređaj, ovaj monitor uključuje značajke koje će vaše video konferencije učiniti ugodnim iskustvom. Tijekom online sastanaka, 1080p RGB web kamera i integrirani mikrofon s poništavanjem buke osiguravaju iznimno jasnu reprodukciju zvuka i videa.
Tiny-in-One 22 Gen 5 Touch također ima inteligentni prikaz semafora koji ljudima oko vas daje do znanja da ste na sastanku i da ne želite da ih se ometa. Ako vam je važno ostati fokusiran i moći pratiti razgovor, ne brinite: dva integrirana zvučnika od 3 W osiguravaju da je kvaliteta zvuka na sastancima uvijek jasna i jasna.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Instalacija na monitor je jednostavna, a kabel se pohranjuje u poseban utor na stražnjoj strani monitora tako da ne smeta na vašem stolu. Klasični mehanizam instalacije osigurava dosljedno korisničko iskustvo, omogućujući vam jednostavno i brzo montiranje najnovije generacije Tiny računala na vaš zaslon.
Dizajniran kao moćan VoIP uređaj, ovaj monitor uključuje značajke koje će vaše video konferencije učiniti ugodnim iskustvom. Tijekom online sastanaka, 1080p RGB web kamera i integrirani mikrofon s poništavanjem buke osiguravaju iznimno jasnu reprodukciju zvuka i videa.
Tiny-in-One 22 Gen 5 Touch također ima inteligentni prikaz semafora koji ljudima oko vas daje do znanja da ste na sastanku i da ne želite da ih se ometa. Ako vam je važno ostati fokusiran i moći pratiti razgovor, ne brinite: dva integrirana zvučnika od 3 W osiguravaju da je kvaliteta zvuka na sastancima uvijek jasna i jasna.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Priključni kabel.
- Kratka uputstva.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)





