MEAN WELL GST18A12-P1J desktop napajanje, fiksni napon 12 V 1.5 A 18 W
- Kataloški br:
- 3306632 - 62
- Oznaka:
- GST18A12-P1J
- EAN:
- 4021087101332
- Kataloški br:
- 3306632 - 62
- Oznaka:
- GST18A12-P1J
- EAN:
- 4021087101332
MEAN WELL GST18A12-P1J desktop napajanje, fiksni napon 12 V 1.5 A 18 W
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | desktop napajanje, fiksni napon |
| Mjesto upotrebe | unutrašnje područje |
| Izlazna struja maks. | 1.5 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 1.5 A |
| Izlaz | šuplji priključak 5.5/2.1 |
| Izlazni napon | 12 V |
| Ulazni napon | 85 V264 V |
| Broj izlaza | 1 x |
| Ulazi | IEC-320 C14 |
| Težina | 209 g |
| Snaga | 18 W |
| Širina | 54 mm |
| Visina | 36 mm |
| Dužina | 93 mm |
| Tip | neu |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





