MEAN WELL kućište , industrijsko kućište, vanjsko kućište 380 x 280 x 130 PC, polikarbonat, plastika siva 1 kom.
- Kataloški br:
- 3557768 - 62
- Oznaka:
- TJ-AG-3828
- EAN:
- 4021087108027
- Kataloški br:
- 3557768 - 62
- Oznaka:
- TJ-AG-3828
- EAN:
- 4021087108027
MEAN WELL kućište , industrijsko kućište, vanjsko kućište 380 x 280 x 130 PC, polikarbonat, plastika siva 1 kom.
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- IP66 otporan na prašinu i vodu, a IK9 otporan na udarce
- Izrađen od visokokvalitetnog PC materijala s UL 94 5VA certifikatom kao visokoučinkovitog materijala otpornog na plamen
- Pogodno za vanjsku upotrebu
- Pogodno za upotrebu na temperaturama okoline od -40 °C do +80 °C
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kućište |
| Materijal | PC polikarbonat plastika |
| Vrsta zaštite | IP66 |
| Boja | siva |
| Dužina | 380 mm |
| Širina | 280 mm |
| Visina | 130 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 380 x 280 x 130 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | TJ-AG-3828 |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- Plastična montažna ploča
- Zidni držač
- Vijak za plastično kućište
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





