MEAN WELL NGE100 plug-in napajanje, fiksni napon 5 V/DC, 9 V/DC, 12 V/DC, 15 V/DC, 20 V/DC
- Kataloški br:
- 3164218 - 62
- Oznaka:
- NGE100
- EAN:
- 4021087101011
- Kataloški br:
- 3164218 - 62
- Oznaka:
- NGE100
- EAN:
- 4021087101011
MEAN WELL NGE100 plug-in napajanje, fiksni napon 5 V/DC, 9 V/DC, 12 V/DC, 15 V/DC, 20 V/DC
230.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
230.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | plug-in napajanje, fiksni napon |
| Izlazni napon | 5 V/DC9 V/DC12 V/DC15 V/DC20 V/DC |
| dim. | (D x Š x V) 62.0 x 30.0 x 85.5 mm |
| Priključak | izmjenjivi adapter |
| Broj izlaza | 1 x |
| Ulazni napon (maks.) | 264 V/AC |
| Ulazni napon (min.) | 90 V/AC |
| Težina | 338.0 g |
| Širina | 30.0 mm |
| Visina | 85.5 mm |
| Dužina | 62.0 mm |
| Tip | NGE100 |
| MTBF | 336400 h |
| Radna temperatura (maks.) | 70 °C |
| Radna temperatura (min.) | -20 °C |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





