MEAN WELL NGE12E18-P1J plug-in napajanje, fiksni napon 18 V/DC 15 W
- Kataloški br:
- 3164224 - 62
- Oznaka:
- NGE12E18-P1J
- EAN:
- 4021087100281
- Kataloški br:
- 3164224 - 62
- Oznaka:
- NGE12E18-P1J
- EAN:
- 4021087100281
MEAN WELL NGE12E18-P1J plug-in napajanje, fiksni napon 18 V/DC 15 W
42.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
42.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlazni napon18 V/DC
- Snaga 15 W
- Ulazni napon: min.80 V/AC, 113 V/DC /maks.264 V/AC, 370 V/DC;šuplji priključak 5.5/2.1
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | plug-in napajanje, fiksni napon |
| Izlazni napon | 18 V/DC |
| Izlaz | šuplji priključak 5.5/2.1 |
| Snaga | 15 W |
| dim. | (D x Š x V) 48.0 x 28.0 x 55.0 mm |
| Priključak | euro priključak |
| Broj izlaza | 1 x |
| Ulazni napon (maks.) | 264 V/AC370 V/DC |
| Ulazni napon (min.) | 80 V/AC113 V/DC |
| Težina | 127.0 g |
| Duljina kabela | 150 cm |
| Širina | 28.0 mm |
| Visina | 55.0 mm |
| Dužina | 48.0 mm |
| Tip | NGE12E18-P1J |
| Vrsta zaštite | IP21 |
| MTBF | 1272800 h |
| Radna temperatura (maks.) | 70 °C |
| Radna temperatura (min.) | -30 °C |
| Ulazni napon | 370 V |
Opis
Opis
DC kompatibilan, LPS
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





