Megger EVX100 sučelje za punjenje
- Kataloški br:
- 3431288 - 62
- EAN:
- 5.03618E+12
- Kataloški br:
- 3431288 - 62
- EAN:
- 5.03618E+12
Megger EVX100 sučelje za punjenje
2,130.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,130.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Potpuno integrirano u postojeći MFT-X1
- Jednostavno rukovanje.
- Integrirano u korisničko sučelje MFT-X1
- Automatsko resetiranje punjača za električna vozila
- Potpuna kontrola EV-a putem MFT-X1
- Poruka CP koda
- Sukladnost s IP54
- Klasifikacija CAT II 250 V
- Torba za nošenje uključena
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | sučelje za punjenje |
| Vrsta zaštite | IP54 |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| dim. | (D x Š x V) 350 x 280 x 75 mm |
| Težina | 976 g |
| Frekvencija (maks.) | 60 Hz |
| Frekvencija (min.) | 50 Hz |
| Područje frekvencije | 50 Hz - 60 Hz |
| Širina | 280 mm |
| Visina | 75 mm |
| Dužina | 350 mm |
| Tip | EVX100 |
Opis
Opis
EVX100 je razvijen kao potpuno integrirani pribor za MFT-X1 i pruža automatizirano sučelje za testiranje pojedinačnih i
trofazne AC stanice za punjenje električnih vozila (EVSE stanice za punjenje, način rada 3).
EVX100 u kombinaciji s MFT-X1 nudi idealno rješenje za testiranje instalacije i održavanja stanica za punjenje električnih vozila. Ovo će
Konvencionalni ručni adapter/upravljačka kutija s daljinskim upravljanjem više nije potreban.
Kada je EVX spojen na MFT-X1, uređaj prepoznaje EVX100 i MFT automatski pruža korisniku potrebne podatke.
Mogućnosti testiranja za stanicu za punjenje električnih vozila bez
EVX sučelje mora biti u funkciji.
EVX100 nudi razne mogućnosti testiranja stanica za punjenje električnih vozila kojima se može upravljati putem MFT-X1 ispitnog sučelja, uključujući uključivanje i isključivanje.
trofazno punjenje. Ručne kontrole ili dodatne mjerne linije nisu potrebne.
Ovaj tekst je strojno preveden.
trofazne AC stanice za punjenje električnih vozila (EVSE stanice za punjenje, način rada 3).
EVX100 u kombinaciji s MFT-X1 nudi idealno rješenje za testiranje instalacije i održavanja stanica za punjenje električnih vozila. Ovo će
Konvencionalni ručni adapter/upravljačka kutija s daljinskim upravljanjem više nije potreban.
Kada je EVX spojen na MFT-X1, uređaj prepoznaje EVX100 i MFT automatski pruža korisniku potrebne podatke.
Mogućnosti testiranja za stanicu za punjenje električnih vozila bez
EVX sučelje mora biti u funkciji.
EVX100 nudi razne mogućnosti testiranja stanica za punjenje električnih vozila kojima se može upravljati putem MFT-X1 ispitnog sučelja, uključujući uključivanje i isključivanje.
trofazno punjenje. Ručne kontrole ili dodatne mjerne linije nisu potrebne.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- S torbicom za nošenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





