Megger VF-T5 beskontaktni tester napona CAT IV 1000 V
- Kataloški br:
- 3431290 - 62
- Oznaka:
- 1016-151
- EAN:
- 5036175247198
- Kataloški br:
- 3431290 - 62
- Oznaka:
- 1016-151
- EAN:
- 5036175247198
Megger VF-T5 beskontaktni tester napona CAT IV 1000 V
245.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
245.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Raspon temperature laserskog infracrvenog termometra (-30 °C do 280 °C) „ Zvučni signal upozorenja“ „ Integrirana svijetla LED svjetiljka“ „ Raspon dvostrukog AV detekcije napona od 12 V do 1000 V i 100 do 1000 V AC“ „ Sigurnosna usklađenost CAT IV 1000 V“ „ Klasa zaštite IP54 (otporno na prašinu i vodu)
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | beskontaktni tester napona |
| Mjerno područje V/AC | 12 do 1000 V |
| Kategorija mjerenja | CAT IV 1000 V |
| Vrsta zaštite | IP54 |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Frekvencija (maks.) | 60 Hz |
| Frekvencija (min.) | 50 Hz |
| Područje frekvencije | 50 Hz - 60 Hz |
| Mjerno područje V/AC maks. | 1000 V |
| Mjerno područje V/AC min. | 12 V |
| Tip | VF-T5 |
Opis
Opis
Beskontaktni detektor napona (NCV) s laserskim infracrvenim termometrom svijetli kada se detektira napon bez potrebe za izravnim kontaktom. Integrirani senzor na vrhu testera detektira napon kada dodirne vodič, utičnicu ili kabel za napajanje. Laserski infracrveni termometar mjeri temperaturu ovog napajanja tako da operater može procijeniti je li temperatura normalna ili postoji greška pregrijavanja.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 2x AAA 1,5V baterije
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





