Melissa 16330109 mikrovalna pećnica čili crvena boja
- Kataloški br:
- 3558406 - 62
- Oznaka:
- 16330109
- EAN:
- 5707160009571
- Kataloški br:
- 3558406 - 62
- Oznaka:
- 16330109
- EAN:
- 5707160009571
Melissa 16330109 mikrovalna pećnica čili crvena boja
490.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
490.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Volumen: 20 l
- Mikrovalni učinak: 700 W
- 5 stupnjeva snage za mikrovalnu pećnicu
- Vrijeme kuhanja 60 minuta
- program odmrzavanja
- Staklena zdjela s okretnim tanjurom 245 mm
- Vrata s ručkom za povlačenje
- LED pokazivač
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Snaga (detalji) | 700 W |
| Vrsta proizvoda | mikrovalna pećnica |
| Volumen | 20 l |
| Širina | 45.1 cm |
| Boja | čili crvena boja |
| Visina | 25.6 cm |
| Dubina | 32.7 cm |
| dim. | (Š x V x D) 45.1 x 25.6 x 32.7 cm |
| Težina | 10.1 kg |
Opis
Opis
Prilagodljive, svestrane i plemenitog dizajna, mikrovalne pećnice uklapaju se u svaku kuhinju i svaki stil kuhanja.
Opseg isporuke
- Mikrovalna pećnica
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





