Melissa 16330129 mikrovalna pećnica krom boja, crvena
- Kataloški br:
- 3558408 - 62
- Oznaka:
- 16330129
- EAN:
- 5707160021726
- Kataloški br:
- 3558408 - 62
- Oznaka:
- 16330129
- EAN:
- 5707160021726
Melissa 16330129 mikrovalna pećnica krom boja, crvena
690.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
690.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Radna ploča za roštilj s mikrovalnom pećnicom 23 l 800 W kromirana, crvena
- Roštilj 1000 W
- funkcija odmrzavanja
- Okretni tanjur 27 cm
- Tipke, okretni gumb, LED, dječja brava
- Broj razina performansi: 5 Broj automatskih programa: 12
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Snaga (detalji) | 800 W |
| Vrsta proizvoda | mikrovalna pećnica |
| Volumen | 23 l |
| Širina | 482 mm |
| Boja | krom boja crvena |
| Visina | 381 mm |
| Dubina | 282 mm |
| dim. | (Š x V x D) 482 x 381 x 282 mm |
| Težina | 12.5 kg |
| Napajanje strujom | 230 V |
| da | |
| 60 min | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 23 l | |
| 800 W | |
| 1000 W | |
| 5 | |
| 27 cm | |
| da | |
| 12 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 0.85 m | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
Prilagodljive, svestrane i plemenitog dizajna, mikrovalne pećnice uklapaju se u svaku kuhinju i svaki stil kuhanja.
Opseg isporuke
- Mikrovalna pećnica
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





