Melissa 16670084 aparat za šišanje crna, siva
- Kataloški br:
- 3558444 - 62
- Oznaka:
- 16670084
- EAN:
- 5707160018016
- Kataloški br:
- 3558444 - 62
- Oznaka:
- 16670084
- EAN:
- 5707160018016
Melissa 16670084 aparat za šišanje crna, siva
110.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
110.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | aparat za šišanje |
| Vrijeme rada akumulatora (maks.) | 45 min |
| Duljina reza (min.) | 3 mm |
| Boja | crna siva |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
| dim. | (D x Š x V) 38 x 47 x 176 mm |
| Težina | 385 g |
| Tehnologija akumulatora | Li-Ion |
| Pogon preko | 3 V litijeva baterija |
| Širina | 47 mm |
| Visina | 176 mm |
| Dužina | 38 mm |
| Duljina rezanja (maks.) | 12 mm |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- Šišač
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





