Melissa 16680054 aparat za podrezivanje brade, aparat za šišanje dlačica na tijelu crna
- Kataloški br:
- 3558424 - 62
- Oznaka:
- 16680054
- EAN:
- 8711902081616
- Kataloški br:
- 3558424 - 62
- Oznaka:
- 16680054
- EAN:
- 8711902081616
Melissa 16680054 aparat za podrezivanje brade, aparat za šišanje dlačica na tijelu crna
67.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
67.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | aparat za podrezivanje brade |
| Vrijeme rada akumulatora (maks.) | 90 min |
| Duljina reza (min.) | 1 mm |
| Boja | crna |
| Napajanje | Li-ionskI akumulatori |
| dim. | (D x Š x V) 27 x 25 x 148 mm |
| Težina | 120 g |
| Tehnologija akumulatora | Li-Ion |
| Širina | 25 mm |
| Visina | 148 mm |
| Dužina | 27 mm |
| Duljina rezanja (maks.) | 7 mm |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- Šišač
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





