Midland Midland 8001 Pro SSB CB-Funkgerät C1633 CB radio stanica
- Kataloški br:
- 3594144 - 62
- Oznaka:
- C1633
- EAN:
- 8011869207105
- Kataloški br:
- 3594144 - 62
- Oznaka:
- C1633
- EAN:
- 8011869207105
Midland Midland 8001 Pro SSB CB-Funkgerät C1633 CB radio stanica
925.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
925.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 4,25-inčni zaslon u boji
- AM/FM pri 4 vata, SSB pri 12 vata
- SWR zaštita se može aktivirati
- DSP smanjenje šuma s umjetnom inteligencijom
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | CB radio stanica |
| Određene značajke | VOX Roger Beep funkcija skeniranja |
| Frekvencija | 27 MHz |
| Kanali | 40 |
| Snaga transmisije | SSB: 12 W AM: 4 W FM: 4 W |
| Širina | 175 mm |
| Visina | 135 mm |
| Dubina | 55 mm |
| Težina | 1.2 kg |
| dim. | (Š x V x D) 175 x 135 x 55 mm |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Veliki 4,25-inčni zaslon u boji
- Stvaranje privatnih kanala (CTCSS/DCS tonovi)
- Dvostruki filter šuma s DSP-om i umjetnom inteligencijom (AI) za RX/TX
- VOX podesiv u 9 koraka
- ECHO funkcija podesiva u 6 razina
- HI-CUT filter u 6 faza
- Pozadinsko osvjetljenje podesivo u 10 koraka
- Prilagodljivi Roger Beep
- Tonovi tipki s podesivom glasnoćom
- Hitni kanal 9/19
- Zaključavanje tipkovnice
- 7 odabirljivih boja zaslona
- Funkcija skeniranja kanala
- Preskoči kanal tijekom skeniranja
- Dvostruko praćenje (DW), istovremeno praćenje dva kanala
- Uključivanje/isključivanje zaslona
- Podesivi TOT (Time-Out Timer) od 30 do 600 sekundi
- Funkcija pročišćavanja
- Mikrofon s tipkama GORE/DOLJE/ZAKLJUČAJ-ASQ (automatsko utišavanje)
- Automatsko prigušivanje šuma, podesivo u 9 razina
- Pokazatelj razine baterije; odbrojavanje TOT-a; razina SWR-a
- Vizualno upozorenje na prenapon/podnapon
- Aktivacija SWR zaštite – podesivi prag zaštite
- Funkcija monitora s podesivom glasnoćom pregleda
- Postavka osjetljivosti mikrofona za AM, USB, LSB, FM
Opseg isporuke
- 8001 SSB primopredajnik, ručni mikrofon, kabel za napajanje, nosač s priborom za montažu, držač mikrofona
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





