MJX crno-crvena bez četkica 1:12 RC model automobila električni crawler pogon na sva četiri kotača (4wd) RtR 2,4 GHz ukl
- Kataloški br:
- 3443736 - 62
- Oznaka:
- H12P
- EAN:
- 4064161484761
- Kataloški br:
- 3443736 - 62
- Oznaka:
- H12P
- EAN:
- 4064161484761
MJX crno-crvena bez četkica 1:12 RC model automobila električni crawler pogon na sva četiri kotača (4wd) RtR 2,4 GHz ukl
715.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
715.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Vaš novi suputnik za terensku vožnju dolazi sa svime što vam je potrebno za početak:
- Potpuno sastavljeni HYPER GO RC Ford Bronco
- 2.4G daljinski upravljač
- 2S 7.4V/2000mAh LiPo baterija za dugo vrijeme vožnje
- USB punjač
- Razni alati (odvijač, križni ključ, imbus ključ)
- Set mekih opruga za amortizere
- Što čekaš? Divlji zovi! Uzmite volan i doživite neograničenu zabavu u vožnji s vašim novim HYPER GO Ford Broncom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | RC model automobila |
| Tip električnog motora | bez četkica |
| Vrsta modelarstva | crawler |
| Skala | 1:12 |
| Prigon | pogon na sva četiri kotača (4wd) |
| Vrsta motora | 3650 3500KV |
| dim. | (D x Š x V) 440 x 205 x 165 mm |
| Izvedba modela | RtR |
| Brzina (maks.) | 12 km/h |
| Težina | 2105 g |
| Starosna skupina | iznad 14 godina |
| Određene značajke | uklj. baterija i punjač sa svjetlosnim efektom |
| Visina između karoserije i tla | 45 mm |
| Vrijeme vožnje | 45 min |
| Daljinsko upravljanje | drška pištolja |
| Frekvencija | 2,4 GHz |
| Boja | crno-crvena |
| Vrijeme punjenja | 240 min |
| Model | Ford Bronco R |
| Vrsta motora | električni |
| Širina | 205 mm |
| Visina | 165 mm |
| Dužina | 440 mm |
| Razmak osovine | 232 mm |
| Širina guma | 39 mm |
| Gume-Ø | 90 mm |
| Širina traga | 165 mm |
| Oprema potrebna za rad | baterije za odašiljač |
Opis
Opis
Uronite u vrhunsko off-road iskustvo s HYPER GO 1:12 BRUSHLESS RC CRAWLER OFF-ROAD FORD BRONCO! Ovaj službeno licencirani Fordov model više je od obične igračke - to je snažan, detaljan automobil koji može osvojiti svaki teren.
Zašto je ovaj RC crawler neophodan za svakog ljubitelja terenskih vozila?!
HYPER GO BRUSHLESS RC FORD BRONCO je napravljen za čistu akciju. Robusna metalna šasija i portalne osovine od kromiranog čelika osiguravaju nenadmašnu stabilnost i izdržljivost. Zahvaljujući ESC-u bez četkica i motornom sustavu od 3500KV i metalnom servo upravljaču od 20 kg, možete precizno savladati i najzahtjevnije staze.
Detaljno izrađena ABS karoserija s magnetskim zatvaranjem i LED rasvjeta (prednja svjetla, krov i stražnja svjetla) također čine Bronco pravim privlačnim automobilom. Pet različitih načina osvjetljenja osigurava spektakularan show, dok vi zadržavate potpunu kontrolu s potpuno proporcionalnim 2.4G kontrolerom. A ako vam ikada zatreba zamjena, uključen je čak i dodatni rezervni kotač.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Zašto je ovaj RC crawler neophodan za svakog ljubitelja terenskih vozila?!
HYPER GO BRUSHLESS RC FORD BRONCO je napravljen za čistu akciju. Robusna metalna šasija i portalne osovine od kromiranog čelika osiguravaju nenadmašnu stabilnost i izdržljivost. Zahvaljujući ESC-u bez četkica i motornom sustavu od 3500KV i metalnom servo upravljaču od 20 kg, možete precizno savladati i najzahtjevnije staze.
Detaljno izrađena ABS karoserija s magnetskim zatvaranjem i LED rasvjeta (prednja svjetla, krov i stražnja svjetla) također čine Bronco pravim privlačnim automobilom. Pet različitih načina osvjetljenja osigurava spektakularan show, dok vi zadržavate potpunu kontrolu s potpuno proporcionalnim 2.4G kontrolerom. A ako vam ikada zatreba zamjena, uključen je čak i dodatni rezervni kotač.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)





