mlight Pendelleuchte Sky 150cm weiß 81-2185 LED viseća svjetiljka LED 40 W, 60 W bijela
- Kataloški br:
- 2902033 - 62
- Oznaka:
- 81-2185
- EAN:
- 4029779053860
- Kataloški br:
- 2902033 - 62
- Oznaka:
- 81-2185
- EAN:
- 4029779053860
mlight Pendelleuchte Sky 150cm weiß 81-2185 LED viseća svjetiljka LED 40 W, 60 W bijela
685.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
685.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 40 W, 60 W Ukupan svjetlosni tok= 6000 lm Boja svjetla= 3000 K toplo bijela, prirodno bijela, hladno bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED viseća svjetiljka |
| Radni napon | 230 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | LED |
| Snaga | 40 W60 W |
| Dužina njihala (maks.) | 180 cm |
| Razred zaštite | I |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Boja | bijela |
| Materijal | aluminij PS |
| Težina | 2.3 kg |
| dim. | (D x Š x V) 1500 x 150 x 34 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Dizajn | pravokutni |
| Boja svjetla | toplo bijela prirodno bijela hladno bijela |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Boja svjetla (kelvin) | 3000 K |
| Ukupan svjetlosni tok | 6000 lm |
| Širina | 150 mm |
| Visina | 34 mm |
| Dužina | 1500 mm |
Opis
Opis
LED visilica Sky UGR 19 150cm tijelo bijelo
Univerzalno primjenjiva, LED visilica/viseća svjetiljka s izravnom i neizravnom distribucijom svjetla za jednostruke ili kontinuirane primjene
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Univerzalno primjenjiva, LED visilica/viseća svjetiljka s izravnom i neizravnom distribucijom svjetla za jednostruke ili kontinuirane primjene
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- S prekidačem za odabir boje (3000K / 4000K / 5700K) na svjetlu za pojedinačne primjene
- Distribucija svjetla neizravno (gore) 20%, izravno (dolje) 80%; satenska mikroprizmatična difuzorska ploča od PS
- Isporuka uključuje elektronički LED drajver, bez mogućnosti prigušivanja
- Isporuka uključuje set ovjesa sa žičanom užetom od približno 1,8 m, podesiv po visini
- Potrošnja: 40W, 60W preklopno;
- Svjetlosni tok: 3720 - 6000 lumena
- Kut izbacivanja zraka: 85°
- Temperatura boje: 3000K / 4000K / 5700K (podesiva)
- Indeks reprodukcije boja: Ra> 80;
- Tijelo svjetiljke izrađeno od aluminija
- Vijek trajanja: cca 55 000 sati na 25°C
- ciklusi prebacivanja:> 30.000
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





