Molex 151660435 plosnati tračni kabel Raster: 0.50 mm kom.
- Kataloški br:
- 2762351 - 62
- Oznaka:
- 151660435
- EAN:
- 2050008544684
- Kataloški br:
- 2762351 - 62
- Oznaka:
- 151660435
- EAN:
- 2050008544684
Molex 151660435 plosnati tračni kabel Raster: 0.50 mm kom.
8.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
8.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | plosnati tračni kabel |
| RM | 0.50 mm |
| Broj žica | 40 x |
| Sadržaj | 1 St. |
| Roba na metre | ne |
| Proizvođač-br. dijela | 151660435 |
| Tip | 151660435 |
| Dužina | 152 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Naziv inženjerske serije | 0.5mm FFC XFLEX 105C |
| Inženjerska serija br. | 15166 |
| Vrsta ambalaže | Bulk |
Opis
Opis
0.50mm Pitch Premo-Flex FFC Jumper, Same Side Contacts (Type A), 152.00mm Cable Length, Tin (Sn) Plating, 40 Circuits
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





