MONTECH Century II 80 PLUS Gold PC napajanje 1200 W ATX 80 plus gold
- Kataloški br:
- 3461562 - 62
- Oznaka:
- CENTURY II 1200W
- EAN:
- 4710562746365
- Kataloški br:
- 3461562 - 62
- Oznaka:
- CENTURY II 1200W
- EAN:
- 4710562746365
MONTECH Century II 80 PLUS Gold PC napajanje 1200 W ATX 80 plus gold
520.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
520.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlazna snaga napajanja 1200 WPCI-Express (6+2-pinski) x
- Upravljanje kabelima 80 plus gold
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | PC napajanje |
| Izlazna snaga napajanja | 1200 W |
| Dio mreže | 80 plus gold |
| Faktor oblika | ATX |
| Boja | siva |
| -12 V/DC | 0.3 A |
| +12 V/DC (1) | 100 A |
| +5 V/DC | 20 A |
| 24-polni | 1 |
| 20+4pol. | 1 |
| 4pol. Molex | 4 |
| 5pol. SATA | 12 |
| Određene značajke | ATX 3.1 PCIe gen 5.1 |
| Izlazna snaga | 751 W - |
| +3,3 V/DC | 20 A |
| Pogonski napon | 230 V/AC |
Opis
Opis
80 PLUS Gold napajanje, 1200 W kontinuirane snage, modularno, PCIe 5.1 i ATX 3.1
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- PCIe 5.1 napajanje s 1200 W i podrškom za ATX 3.1
- Za vrhunska igraća računala
- Visoko učinkovit s 80 PLUS Gold certifikatom
- 135 mm ventilator za hlađenje s načinom rada Smart Zero Fan
- Modularno upravljanje kabelima
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





