Motorola edge 60 Pro pametni telefon 256 GB 16.9 cm (6.67 palac) siva Android™ 15 Dual-SIM
- Kataloški br:
- 3533319 - 62
- Oznaka:
- 936141
- EAN:
- 840493614144
- Kataloški br:
- 3533319 - 62
- Oznaka:
- 936141
- EAN:
- 840493614144
Motorola edge 60 Pro pametni telefon 256 GB 16.9 cm (6.67 palac) siva Android™ 15 Dual-SIM
2,045.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,045.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Diagonala ekrana 16.9 cm (6.67 palac)
- 2712 x 1220 Pixel
- Radna memorija: 8 GB
- Kapacitet pohrane: 256 GB
- Rezolucija integrirane kamere: 50 Megapiksela
- Rezolucija prednje kamere: 50 Megapiksela
- siva
- Android™ 15
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | pametni telefon |
| Model | Edge 60 Pro |
| Standardni prijenos | 5G LTE/4G |
| Boja | siva |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Operacijski sustav (verzija) | Android™ 15 |
| Zaslon (cm) | 16.9 cm |
| Zaslon (inči) | 6.67 palac |
| Rezolucija prikaza | 2712 x 1220 Pixel |
| Rezolucija integrirane kamere | 50 Megapiksela |
| Rezolucija prednje kamere | 50 Megapiksela |
| Radna memorija | 8 GB |
| Kapacitet pohrane | 256 GB |
| Format SIM kartica | eSIM Nano SIM |
| Tehnologija SIM kartice | Dual-SIM |
| Bluetooth® | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Tehnologija akumulatora | Li-Ion |
| Kapacitet baterije | 6000 mAh |
| Prijenos podataka | 5G WiFi |
| NFC (Near Field Communication) | da |
| Određene značajke mobilnih telefona | Corning® Gorilla® Glass 7i IP68 MIL-STD-810H s NFC pOLED brzo punjenje HDR funkcija punjenja QI AI-Features |
| Integrirani Glonass | da |
| Integrirani GPS | da |
| WLAN | da |
| Vrsta zaštite | IP68 |
| MIL-STD | MIL-STD-810H |
| Širina | 73.1 mm |
| Visina | 160.7 mm |
| Dubina | 8.24 mm |
| Težina | 184 g |
| Klasa energetske učinkovitosti | A (A - G) |
| Snaga punjenja (min.) | 5 W |
| Snaga punjenja (maks.) | 90 W |
| Otisak prsta | da |
| frekvencija slike | 120 Hz |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 3.35 GHz |
| Tip senzora | Sony LYTIA 700C |
| Prepoznavanje lica | da |
| Bežično punjenje | da |
| Auto fokus | da |
| Elektronski kompas | da |
| Spikerfon | da |
| Zaštitna torbica | da |
| Lociranje pozicije | da |
| Rezolucija druge zadnje kamere (numerički) | 50 MP |
| Otvor blende zadnje kamere | 1.8 |
| Otvor blende druge zadnje kamere | 2 |
| Otvor blende prednje kamere | 2 |
| BeiDou | da |
| Galileo | da |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | da |
| Igla za izbacivanje SIM kartice | da |
| Rezolucija treće zadnje kamere (numerički) | 10 MP |
| Otvor blende treće zadnje kamere | 2 |
| Blic zadnje kamere | da |
| Veličina piksela zadnje kamere | 1 µm |
| Veličina piksela druge zadnje kamere | 0.64 µm |
| Veličina piksela prednje kamere | 0.64 µm |
| Ugao vidnog polja druge zadnje kamere | 120 ° |
| Vodič za brzi početak | da |
| Maksimalna osvetljenost ekrana (HDR) | 4500 cd/m² |
| Režim visokog dinamičkog opsega kamere (HDR). | da |
| Veličina piksela zadnje kamere (Quad Pixel tehnologija) | 2 µm |
| Veličina piksela prednje kamere (Quad Pixel tehnologija) | 1.28 µm |
| Težina baterije | 75 g |
| Brzo punjenje | da |
| Video-poziv | da |
| Prepoznavanja lica | da |
| Težina paketa | 375 g |
| Senzor blizine | da |
| Senzor ambijentalnog osvetljenja | da |
| Akcelerometar | da |
| Žiroskop | da |
Opis
Opis
Motorola Edge 60 Pro nudi kombinaciju performansi i napredne tehnologije. S 6,7-inčnim pOLED zaslonom, korisnici doživljavaju žive boje i oštre slike, dodatno poboljšane značajkama poput HDR10+ i brzine osvježavanja od 120 Hz. Uređaj je opremljen MediaTek Dimensity 8350 procesorom i 12 GB RAM-a, što osigurava glatko korisničko iskustvo za multitasking i igranje igara. S 512 GB interne memorije, ima dovoljno prostora za aplikacije, fotografije i videozapise. Pametni telefon također ima robusnu bateriju od 6000 mAh koja podržava TurboPower i bežično obrnuto punjenje, što omogućuje dugo vrijeme korištenja i praktične opcije punjenja. Edge 60 Pro dizajniran je za korištenje u teškim uvjetima i zaštićen je od vode i prašine prema IP68 i IP69 standardima, što ga čini idealnim izborom za korištenje u pokretu. Opremljen trostrukom stražnjom kamerom, uključujući glavni senzor od 50 MP, korisnici mogu snimati zapanjujuće fotografije i videozapise u raznim uvjetima i koristiti napredne značajke obrade slike.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- 16,9 cm (6,67") 1220 x 2712 piksela
- MediaTek Dimensity
- 8 GB 256 GB
- 5G Dual-SIM NanoSIM + eSIM
- 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) Bluetooth 5.4 Komunikacija bliskog polja (NFC)
- Trostruka kamera 50 MP 50 MP 10 MP
- Litij-ionska (Li-Ion) 6000 mAh bežično punjenje
- Android 15
Opseg isporuke
- Motorola Edge 60 Pro
- Alat za vađenje SIM kartice
- USB-C na USB-C kabel
- Zaštitna navlaka
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (7)





