Motorola edge 70 pametni telefon 512 GB 16.9 cm (6.67 palac) brončano-zelena boja Android™ 16
- Kataloški br:
- 3533015 - 62
- Oznaka:
- PBA50033SE
- EAN:
- 840493608020
- Kataloški br:
- 3533015 - 62
- Oznaka:
- PBA50033SE
- EAN:
- 840493608020
Motorola edge 70 pametni telefon 512 GB 16.9 cm (6.67 palac) brončano-zelena boja Android™ 16
2,970.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,970.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Diagonala ekrana 16.9 cm (6.67 palac)
- 1220 x 2712 Pixel
- Radna memorija: 12 GB
- Kapacitet pohrane: 512 GB
- Rezolucija integrirane kamere: 50 Megapiksela
- Rezolucija prednje kamere: 50 Megapiksela
- brončano-zelena boja
- Android™ 16
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | pametni telefon |
| Model | edge 70 |
| Standardni prijenos | 5G LTE/4G UMTS/3G GSM/2G |
| Boja | brončano-zelena boja |
| Operacijski sustav (verzija) | Android™ 16 |
| Zaslon (cm) | 16.9 cm |
| Zaslon (inči) | 6.67 palac |
| Rezolucija prikaza | 1220 x 2712 Pixel |
| Rezolucija integrirane kamere | 50 Megapiksela |
| Rezolucija prednje kamere | 50 Megapiksela |
| Radna memorija | 12 GB |
| Kapacitet pohrane | 512 GB |
| Format SIM kartica | eSIM Nano SIM |
| Bluetooth® | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Tehnologija akumulatora | Li-Ion |
| Kapacitet baterije | 4800 mAh |
| Prijenos podataka | 5G WiFi |
| NFC (Near Field Communication) | da |
| Određene značajke mobilnih telefona | brzina osvježavanja 120Hz Corning® Gorilla® Glass 7i pOLED IP68 IP69 MIL-STD-810H s NFC funkcija punjenja QI |
| Integrirani Glonass | da |
| Integrirani GPS | da |
| WLAN | da |
| Vrsta zaštite | IP68 IP69 |
| MIL-STD | MIL-STD-810H |
| Širina | 74.28 mm |
| Visina | 159.87 mm |
| Dubina | 5.9 mm |
| Težina | 159 g |
| Sučelje | USB-C® USB 2.0 Bluetooth Wi-Fi 6E (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) |
| Klasa energetske učinkovitosti | A (A - G) |
| Snaga punjenja (min.) | 5 W |
| Snaga punjenja (maks.) | 68 W |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
Opis
Opis
Predstavljamo potpuno novi, nevjerojatno tanki Motorola Edge 70. Izrađen je od aluminija zrakoplovne kvalitete s prepoznatljivom završnom obradom u Pantone® bojama i redefinira što ultra tanki pametni telefon može učiniti. Zahvaljujući trima objektivima od 50 MP, snazi moto ai tehnologije te Pantone™ Validated bojama i tonovima kože, svaka je snimka uspješna.1 Osim toga, nova silicijsko-ugljična baterija osigurava da vam neće ponestati energije na vašim avanturama – bez kompromisa u pogledu elegantnog dizajna. Ne samo da izgleda elegantno. Također traje posebno dugo. Možete se osloniti na njegovu podvodnu zaštitu i izdržljivost vojne razine.2, 3 Sve se prikazuje u nevjerojatnim detaljima na 6,7-inčnom Super HD (1220p / 1.5K) zaslonu. Nadalje, dolazi s performansama Snapdragon® 7 četvrte generacije. Generacija i puno prostora za pohranu. Motorola Edge 70 tako nadmašuje sva očekivanja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Motorola Edge 70
- Vodič za brzi početak
- USB-C kabel
- Zaštitni poklopac
- SIM alati
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (7)





