MSI 306-7G25L21-W57 midi-tower kućište za računala 1 predinstalirani ventilator
- Kataloški br:
- 3443644 - 62
- Oznaka:
- 306-7G25L21-W57
- EAN:
- 4711377332620
- Kataloški br:
- 3443644 - 62
- Oznaka:
- 306-7G25L21-W57
- EAN:
- 4711377332620
MSI 306-7G25L21-W57 midi-tower kućište za računala 1 predinstalirani ventilator
160.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
160.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kućište za računala |
| Kućište - dizajn | midi-tower |
| Prednje sučelje | USB 3.2 (gen. 1) USB 2.0 audio Line-out |
| Unutarnji utori 6,4 cm (2,5") | 2 |
| Unutarnji utori 8,9 cm 3.5" | 2 |
| Širina | 166 mm |
| Visina | 354 mm |
| Dubina | 312 mm |
| Težina | 2.92 kg |
| Faktor oblika | Micro-ATX Mini-ITX |
| Broj USB 2.0 | 2 x |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| dim. | (Š x V x D) 166 x 354 x 312 mm |
| Posebne značajke | 1 predinstalirani ventilator |
| Broj USB 3.2 | 2 x |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





