MSI Gaming pc MPG Infinite X3 AI 2NVP7-096AT Intel® Core™ Ultra 7 265K 5.5 GHz 32 GB RAM 1 TB SSD Intel Grafika Nvidia G
- Kataloški br:
- 3521513 - 62
- Oznaka:
- 00B94211-096
- EAN:
- 4711377320146
- Kataloški br:
- 3521513 - 62
- Oznaka:
- 00B94211-096
- EAN:
- 4711377320146
MSI Gaming pc MPG Infinite X3 AI 2NVP7-096AT Intel® Core™ Ultra 7 265K 5.5 GHz 32 GB RAM 1 TB SSD Intel Grafika Nvidia G
11,070.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
11,070.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel® Core™ Ultra 7 265K 20 Jezgra(-e) / max. 5.5 GHz
- Radna memorija: 32 GB DDR5-RAM 5600 MHz
- 1 TB SSD
- Intel Grafika Nvidia GeForce RTX 5070 GDDR7
- Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Gaming pc |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 265K |
| Procesor / model | 265K |
| Procesorske jezgre (broj) | 20 x |
| Procesor | 3.3 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.5 GHz |
| Procesor / predmemorija | 30 MB |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 128 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Grafika |
| Zaseban grafički adapter (proizvođač GPU-a) | Nvidia |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (vrsta memorije) | GDDR7 |
| Zaseban grafički adapter (model) | GeForce RTX 5070 |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj PS/2 | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 4 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 3 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 1 x |
| Sučelje | LAN (10/100/1000 MBit/s) USB 2.0 USB 3.1 USB-A (USB 3.1 gen. 2) PS/2 USB 3.2 gen. 2 |
| Boja | crna |
| Širina | 235.1 mm |
| Visina | 485 mm |
| Dubina | 481.2 mm |
| Težina | 13.9 kg |
| Snaga napajanja | 850 W |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| Bluetooth® | da |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 2 x |
| Područje primjene | igre |
| Radni napon | 230 V |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| WLAN | da |
| 0 - 35 °C | |
| da | |
| 0 - 90 % | |
| ne | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 TB | |
| 12 | |
| 8 | |
| 3.9 GHz | |
| 4.6 GHz | |
| 5.4 GHz | |
| 0 - 85 % | |
| -20 - 60 °C | |
| 16.1 kg | |
| 1 | |
| 1 |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)





