MSI grafička kartica Nvidia GeForce RTX 5060 8G Gaming OC 8 GB GDDR7 RAM PCIe x8 HDMI™, DisplayPort navijena, Zero-Fan-M
- Kataloški br:
- 3427899 - 62
- Oznaka:
- V537-005R
- EAN:
- 4711377342544
- Kataloški br:
- 3427899 - 62
- Oznaka:
- V537-005R
- EAN:
- 4711377342544
MSI grafička kartica Nvidia GeForce RTX 5060 8G Gaming OC 8 GB GDDR7 RAM PCIe x8 HDMI™, DisplayPort navijena, Zero-Fan-M
1,615.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,615.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- GPU-Takt Base 2280 MHz / GPU-Takt Boost 2625 MHzNvidia GeForceRTX 5060
- Sučelja HDMI™, DisplayPort8 GBGDDR7 RAM s
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | grafička kartica |
| Serija grafičke kartice | Nvidia GeForce |
| GPU brand | NVIDIA |
| Model grafičke kartice | RTX 5060 |
| Područje primjene | GeForce RTX Gaming |
| Priključak za memoriju | 128 Bit |
| Radna memorija | 8 GB |
| Vrsta pohranjivanja | GDDR7 RAM |
| GPU-takt | 2280 MHz |
| Pojačanje GPU takta | 2625 MHz |
| Brzina prijenosa | 28 Gbps |
| Rezolucija prikaza | 7680 x 4320 Pixel |
| Sustav napajanja (min.) | 550 W |
| CUDA | da |
| Stream procesor | 3840 |
| Širina | 248 mm |
| Visina | 135 mm |
| Dubina | 41 mm |
| Hlađenje | aktivno |
| Podržani monitori | 4 |
| HDCP | da |
| Potrebni priključci za struju | 1x 8-polni PCIe |
| Sučelje | HDMI™ DisplayPort |
| Verzija sučelja | PCI Express 5.0 |
| Bus | PCIe x8 |
| Broj HDMI® | 1 x |
| HDMI verzija | HDMI 2.1b |
| Broj DisplayPort-ova | 3 x |
| Određene značajke grafičkih kartica | navijena Zero-Fan-Modus NVIDIA G-Sync vulkan |
| VR podrška | da |
| DirectX verzija | 12 Ultimate |
| NVIDIA G-SYNC | da |
| OpenGL verzija | 4.6 |
| Verzija grafičke kartice | 8G Gaming OC |
| Boja | crna |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | bez USB napajanja |
| ne | |
| ne | |
| 966 g |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





