MSI MAG Forge 320R Airflow Micro-Tower kućište za računala bijela
- Kataloški br:
- 3326766 - 62
- Oznaka:
- 306-7G23W21-HH9
- EAN:
- 4711377193474
- Kataloški br:
- 3326766 - 62
- Oznaka:
- 306-7G23W21-HH9
- EAN:
- 4711377193474
MSI MAG Forge 320R Airflow Micro-Tower kućište za računala bijela
355.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
355.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Micro Tower PC igrice
- mikro ATX, Mini ITX
- Podržane veličine tvrdih diskova: 2,5,3,5" HDD/SSD kombinirano kućište
- Broj odjeljaka za proširenje od 2,5": 2 Broj odjeljaka za proširenje od 3,5": 2
- Osvjetljenje bočnog prozora Višestruke ploče od kaljenog stakla Filter protiv prašine
- Mrežica, plastika
- Bijela
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kućište za računala |
| Kućište - dizajn | Micro-Tower |
| Boja | bijela |
| Unutarnji utori 8,9 cm 3.5" | 2 |
| Vanjski utori 6,4 cm (2,5") | 2 |
| Vanjski utor 8,9 cm( 3.5") | 2 |
| Širina | 472.5 mm |
| Visina | 498 mm |
| Dubina | 210 mm |
| Težina | 7.05 kg |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| dim. | (Š x V x D) 472.5 x 498 x 210 mm |
| Kontrolno LED svjetlo | da |
| Visina gradnje | 498 mm |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Sučelje | USB 3.2 (gen. 1) |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





