MSI MAG PANO 100R midi-tower kućište za računala bijela
- Kataloški br:
- 3369661 - 62
- Oznaka:
- 306-7G26W22-HH9
- EAN:
- 4711377231572
- Kataloški br:
- 3369661 - 62
- Oznaka:
- 306-7G26W22-HH9
- EAN:
- 4711377231572
MSI MAG PANO 100R midi-tower kućište za računala bijela
515.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
515.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Midi Tower PC Gaming
- ATX, mikro ATX, mini ATX
- Podržane veličine tvrdih diskova: 2.5, 3.5"
- Broj 2,5" mjesta za proširenje: 3 Broj 3,5" mjesta za proširenje: 2
- Napajanje uključeno
- Osvjetljenje bočnih prozora Multi
- Bijela
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kućište za računala |
| Kućište - dizajn | midi-tower |
| Boja | bijela |
| Unutarnji utori 8,9 cm 3.5" | 2 |
| Vanjski utori 6,4 cm (2,5") | 3 |
| Širina | 290 mm |
| Visina | 482 mm |
| Dubina | 518.7 mm |
| Faktor oblika | ATX |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| dim. | (Š x V x D) 290 x 482 x 518.7 mm |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Izvedba | PC |
| ne | |
| da | |
| da | |
| 3 | |
| 1 | |
| 3 | |
| 3 | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| 16.6 cm | |
| 38 cm | |
| 8 | |
| 20 cm | |
| da |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- uklj. strujni adapter
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





