MSI MSI GEH Midi MAG PANO 110R PZ WHITE midi-tower kućište za računala bijela 4 predinstalirana LED ventilatora
- Kataloški br:
- 3400739 - 62
- Oznaka:
- 306-7G28W21-JA4
- EAN:
- 4711377293198
- Kataloški br:
- 3400739 - 62
- Oznaka:
- 306-7G28W21-JA4
- EAN:
- 4711377293198
MSI MSI GEH Midi MAG PANO 110R PZ WHITE midi-tower kućište za računala bijela 4 predinstalirana LED ventilatora
355.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
355.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kućište za računala |
| Kućište - dizajn | midi-tower |
| Boja | bijela |
| Prednje sučelje | USB-C® USB a slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) |
| Unutarnji utori 6,4 cm (2,5") | 2 |
| Unutarnji utori 8,9 cm 3.5" | 2 |
| Širina | 420 mm |
| Visina | 485 mm |
| Dubina | 225 mm |
| Faktor oblika | ATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| dim. | (Š x V x D) 420 x 485 x 225 mm |
| Posebne značajke | 4 predinstalirana LED ventilatora |
| Broj USB 3.2 | 2 x |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





