MSI Notebook Prestige A16 Al+A3HMG-036 40.6 cm (16 palac) QHD+ AMD Ryzen AI 9 365 32 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz AM
- Kataloški br:
- 3438956 - 62
- Oznaka:
- 00159K-036
- EAN:
- 4711377256315
- Kataloški br:
- 3438956 - 62
- Oznaka:
- 00159K-036
- EAN:
- 4711377256315
MSI Notebook Prestige A16 Al+A3HMG-036 40.6 cm (16 palac) QHD+ AMD Ryzen AI 9 365 32 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz AM
6,000.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6,000.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 40.6 cm (16 palac)
- QHD+
- 2560 x 1600 Pixel
- IPS, sjajan, 165 Hz
- AMD Ryzen AI 9
- 365
- Broj procesorskih jezgri: 10 x maks. 5 GHzRadna memorija: 32 GB;LPDDR5X;7500 MHz1 TB SSD;Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | Prestige A16 Al+A3HMG-036 |
| Zaslon (cm) | 40.6 cm |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Razlučivost zaslona | QHD+ |
| Osobine prikaza | IPS sjajan 165 Hz |
| Rezolucija prikaza | 2560 x 1600 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Serija procesora | AMD Ryzen AI 9 |
| Procesor / model | 365 |
| Procesorske jezgre (broj) | 10 x |
| Procesor | 2.00 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5 GHz |
| Procesor / predmemorija | 24 MB |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5X |
| Ritam pohranjivanja | 7500 MHz |
| Memorija/maks. nadogradnja | 32 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe 4.0 x4 |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Određene značajke | višedodirna podloga TPM 2.0 modul osvjetljenje tipkovnice |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | HDMI™ USB 4 Thunderbolt 4 USB 3.2 gen. 2 slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) microSD Wi-Fi 7 (IEEE 802.11 be/b/g/n/ac/ax) Bluetooth |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj Thunderbolt | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Podržane memorijske kartice | microSD |
| Boja | srebrna |
| Širina | 358 mm |
| Visina | 17.35 mm |
| Dubina | 259 mm |
| Težina | 1.9 kg |
| Baterija / tehnologija | 4 ćelije Li-Polymer, 82 Wh (integrirane) |
| Softver uključen u isporuku | MSI softverski paket koji uključuje MSI Center s AI Engineom i Smart Guard |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 10 x 2.00 GHz / max. 5 GHz |
| Zaslon | 40.6 cm (16 palac) |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (proizvođač GPU-a) | AMD |
| Zaseban grafički adapter (model) | AMD Radeon™ 880M |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





