Multimatic Vertrieb akumulator za UPS uređaje
- Kataloški br:
- 3438586 - 62
- Oznaka:
- MM-157-BP
- EAN:
- 86544951060
- Kataloški br:
- 3438586 - 62
- Oznaka:
- MM-157-BP
- EAN:
- 86544951060
Multimatic Vertrieb akumulator za UPS uređaje
1,105.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,105.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | akumulator za UPS uređaje |
| Tehnologija | olovno-kislinski |
| Dužina | 10.2 cm |
| Širina | 13.3 cm |
| Težina | 6.8 kg |
| Tip | MM-157-BP |
| Ponovno punjenje | da |
| Veličina | poseban akumulator |
| dim. | (D x Š) 10.2 cm x 13.3 cm |
| područja primjene | UPS |
Opis
Opis
APC zamjenski uložak baterije #113 - UPS baterija - olovna kiselina
Vrsta uređaja: UPS baterija
Masa: 6.8 kg
Baterija: Olovna kiselina
Oblik baterije: Interna
Ne. Baterije: 1
Boja: crna
Dimenzije (širina x dubina x visina): 13,3 cm x 15,2 cm x 10,2 cm
Dizajnirano za: Back-UPS RS 1100
Ovaj tekst je strojno preveden.
Vrsta uređaja: UPS baterija
Masa: 6.8 kg
Baterija: Olovna kiselina
Oblik baterije: Interna
Ne. Baterije: 1
Boja: crna
Dimenzije (širina x dubina x visina): 13,3 cm x 15,2 cm x 10,2 cm
Dizajnirano za: Back-UPS RS 1100
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Svi potrebni priključci
- Priručnik za recikliranje baterija
- Upute za instalaciju
- Ambalaža za višekratnu upotrebu
- Punjiva - Da
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





