multipower MP12-12B MP12-12B olovni akumulator 12 V 12 Ah olovno-koprenasti (Š x V x D) 98 x 98 x 151 mm plosnati priklj
- Kataloški br:
- 3411765 - 62
- Oznaka:
- MP12-12B
- EAN:
- 4260476411175
- Kataloški br:
- 3411765 - 62
- Oznaka:
- MP12-12B
- EAN:
- 4260476411175
multipower MP12-12B MP12-12B olovni akumulator 12 V 12 Ah olovno-koprenasti (Š x V x D) 98 x 98 x 151 mm plosnati priklj
120.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
120.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- S VDS certifikatom
- Nisko samopražnjenje
- Bez održavanja
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (Š x V x D) 98 x 98 x 151 mm |
| Vrsta proizvoda | olovni akumulator |
| Tehnologija | olovno-koprenasti |
| Napon | 12 V |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 12 Ah |
| Visina | 98 mm |
| Težina | 3750 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip | MP12-12B |
| Ponovno punjenje | da |
| Priključak | plosnati priključak 6.35 mm |
| Dubina | 151 mm |
| Širina | 98 mm |
| Određene značajke | bez održavanja nisko samopražnjenje vds certifikat |
| VdS-br. | G107036 |
| Tip pola | F2 |
| VDS certification | da |
Opis
Opis
Zatvorena olovna baterija koja ne zahtijeva održavanje s dugim vijekom trajanja i niskim samopražnjenjem.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Nisko samopražnjenje
- Bez održavanja
- Robusno kućište od ABS plastike
- Veze visoke vodljivosti
- Velika gustoća snage
Komentar
Ova baterija je službeno odobrena od strane Udruženja njemačkih osiguravatelja imovine za upotrebu u alarmnim sustavima.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)





