multipower MPL65-12I 146666 olovni akumulator 12 V 65 Ah olovno-koprenasti (Š x V x D) 350 x 179 x 167 mm M6 vijčani pri
- Kataloški br:
- 3385360 - 62
- Oznaka:
- 146666
- EAN:
- 4260476411939
- Kataloški br:
- 3385360 - 62
- Oznaka:
- 146666
- EAN:
- 4260476411939
multipower MPL65-12I 146666 olovni akumulator 12 V 65 Ah olovno-koprenasti (Š x V x D) 350 x 179 x 167 mm M6 vijčani pri
670.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
670.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- S VDS certifikatom
- Nisko samopražnjenje
- Bez održavanja
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (Š x V x D) 350 x 179 x 167 mm |
| Vrsta proizvoda | olovni akumulator |
| Tehnologija | olovno-koprenasti |
| Napon | 12 V |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 65 Ah |
| Visina | 179 mm |
| Težina | 20.9 kg |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip | MPL65-12I |
| Ponovno punjenje | da |
| Priključak | M6 vijčani priključak |
| Dubina | 167 mm |
| Širina | 350 mm |
| Određene značajke | bez održavanja nisko samopražnjenje vds certifikat |
| VdS-br. | G123018 |
| Tip pola | F8 |
| VDS certification | da |
Opis
Opis
Zatvorena olovna baterija koja ne zahtijeva održavanje s dugim vijekom trajanja i niskim samopražnjenjem.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Nisko samopražnjenje
- Bez održavanja
- Robusno kućište od ABS plastike
- Veze visoke vodljivosti
- Velika gustoća snage
Komentar
Ovu bateriju službeno je odobrilo Udruženje njemačkih osiguravatelja imovine za korištenje u alarmnim sustavima.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)





