Murrelektronik TREE 8TX IP67 8xM12 mrežni preklopnik RJ45 8 ulaza 10 / 100 MBit/s
- Kataloški br:
- 2527602 - 62
- Oznaka:
- 58161
- EAN:
- 4048879536509
- Kataloški br:
- 2527602 - 62
- Oznaka:
- 58161
- EAN:
- 4048879536509
Murrelektronik TREE 8TX IP67 8xM12 mrežni preklopnik RJ45 8 ulaza 10 / 100 MBit/s
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mrežni preklopnik RJ45 |
| LAN brzina prijenosa | 10 MBit/s 100 MBit/s |
| Brzina prijenosa | 10 / 100 MBit/s |
| Osnovna funkcionalnost | neupravljani prekidač |
| Ethernet ulazi | 8 |
| IEEE 802.3af PoE | Nein |
| IEEE 802.3at PoE | Nein |
| SFP portovi | 8 x |
| Broj 10/100 Mbit/s portova | 8 x |
| Auto-uplink na svakom portu | da |
| Jumbo okviri | ne |
| Napajanje | putem dc ulaza |
| Težina | 490 g |
| Širina | 55 mm |
| Visina | 145 mm |
| Dubina | 31 mm |
| Tip | TREE 8TX IP67 8xM12 |
| Vrsta zaštite | IP67 |
| Boja | metalna |
| Maks. temperatura okoline | +60 °C |
| Min. temperatura okoline | -25 °C |
| Priključak | 8 ulaza |
Opis
Opis
Drvo 8TX IP67 Metal - Neupravljani prekidač - 8xM12
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (13)





