My Wall zidni držač za TV 109,2 cm (43") - 218,4 cm (86”) kontrola putem aplikacije, električno motoriziran
- Kataloški br:
- 3473324 - 62
- Oznaka:
- HP66-3L
- EAN:
- 4012386137726
- Kataloški br:
- 3473324 - 62
- Oznaka:
- HP66-3L
- EAN:
- 4012386137726
My Wall zidni držač za TV 109,2 cm (43") - 218,4 cm (86”) kontrola putem aplikacije, električno motoriziran
1,055.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,055.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Tip držača: kontrola putem aplikacije, električno motoriziran
- Podržava sve VESA standarde do
- Prikladno za veličinu zaslona (raspon): 109,2 cm (43") - 218,4 cm (86”)
- Nosivost (maks.) 60 kg
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | zidni držač za TV |
| Pogodno za | 109,2 cm (43") 218,4 cm (86”) |
| Pogodno za | 109,2 cm (43") - 218,4 cm (86”) |
| Tip držača | kontrola putem aplikacije električno motoriziran |
| Maks. nosivost | 60 kg |
| Tehnologija tlaka plina | ne |
| VESA standard | 200 x 200 mm 200 x 300 mm 300 x 200 mm 200 x 400 mm 400 x 200 mm 300 x 300 mm 300 x 400 mm 400 x 300 mm 400 x 400 mm 600 x 200 mm 600 x 300 mm 500 x 400 mm 600 x 400 mm |
| Boja | crna |
| Ugradbeni zaslon | 1 Zaslon(i) |
Opis
Opis
Impresivni TV lift nije samo pomičan u oba smjera – gore i dolje – već je i posebno razvijen za posebno velike televizore do 88 inča (224 cm). Bilo da je ugrađen u ormar ili zidni ormarić ili izravno u strop, ovaj lift nudi maksimalnu funkcionalnost za sofisticirana rješenja kućnog kina. Podizanje i spuštanje televizora možete praktično izvršiti putem aplikacije Tuya na telefonu, glasovnim upravljanjem (Alexa / Google Home) ili priloženim daljinskim upravljačem. Integrirana memorija položaja omogućuje vam da uvijek postavite optimalni položaj. Možete odlučiti želite li dati naredbu ili pritisnuti gumb. Više ne moraš ustajati zbog ovoga. TV Lift je idealan za velike ekrane, pretvarajući vašu zabavu u pravo kino iskustvo. S visinom podizanja od 120 cm, TV se može podesiti od 96,5 do 216,5 cm. TV lift impresionira svojim snažnim i tihim motorom. Zahvaljujući funkciji protiv sudara, namještaj i ukrasi zaštićeni su od slučajnih sudara. Savršeno za veće televizore i moderno životno okruženje – ovo podizanje televizora kombinira stil, funkcionalnost i vrhunsku udobnost.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Držač
- set vijaka
- Upute za sastavljanje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)





