My Wall zidni držač za TV 109,2 cm (43") - 254,0 cm (100") okretni
- Kataloški br:
- 3473314 - 62
- Oznaka:
- HP43L
- EAN:
- 4012386137689
- Kataloški br:
- 3473314 - 62
- Oznaka:
- HP43L
- EAN:
- 4012386137689
My Wall zidni držač za TV 109,2 cm (43") - 254,0 cm (100") okretni
320.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
320.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Tip držača: okretni
- Podržava sve VESA standarde do
- Prikladno za veličinu zaslona (raspon): 109,2 cm (43") - 254,0 cm (100")
- Nosivost (maks.) 80 kg
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | zidni držač za TV |
| Pogodno za | 109,2 cm (43") 254,0 cm (100") |
| Pogodno za | 109,2 cm (43") - 254,0 cm (100") |
| Tip držača | okretni |
| Maks. nosivost | 80 kg |
| Tehnologija tlaka plina | ne |
| VESA standard | 200 x 200 mm 300 x 200 mm 400 x 200 mm 300 x 300 mm 400 x 300 mm 400 x 400 mm 600 x 400 mm 800 x 400 mm |
| Rotacija | 3 ° |
| Nagib (ispod) | -15 ° |
| Nagib (vrh) | 5 ° |
| Raspon rotacije (lijevo) | 120 ° |
| Raspon rotacije (desno) | 120 ° |
| Udaljenost od zida (min.) | 9 cm |
| Udaljenost od zida (maks.) | 63.5 cm |
| Boja | crna |
| Ugradbeni zaslon | 1 Zaslon(i) |
Opis
Opis
S fleksibilno podesivim zidnim nosačem za TV možete optimalno poravnati svoj veliki TV do 100 inča (254 cm). Zidni nosač za TV može se zakretati bočno, naginjati naprijed i natrag te poravnavati vodoravno. Osim toga, udaljenost od zida može se varijabilno podešavati, što zidni nosač za TV čini savršenim izborom u svakoj prostoriji. Kako bi se televizor naknadno poravnao u sredinu, može se pomaknuti bočno. Okretni zidni nosač za TV dizajniran je za velike televizore od 43" - 100" (109 - 254 cm) i lako može podnijeti težinu do 80 kg. S integriranim upravljanjem kabelima, svi potrebni kabeli mogu se brzo i jednostavno postaviti. Recite zbogom labavo visećim kablovima i uživajte u urednom i čistom cjelokupnom izgledu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Držač
- set vijaka
- Upute za sastavljanje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)





