My Wall zidni držač za TV 43,2 cm (17") - 81,3 cm (32") kontrola putem aplikacije, električno motoriziran
- Kataloški br:
- 3473321 - 62
- Oznaka:
- HP66L
- EAN:
- 4012386137702
- Kataloški br:
- 3473321 - 62
- Oznaka:
- HP66L
- EAN:
- 4012386137702
My Wall zidni držač za TV 43,2 cm (17") - 81,3 cm (32") kontrola putem aplikacije, električno motoriziran
760.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
760.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Tip držača: kontrola putem aplikacije, električno motoriziran
- Podržava sve VESA standarde do
- Prikladno za veličinu zaslona (raspon): 43,2 cm (17") - 81,3 cm (32")
- Nosivost (maks.) 45 kg
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | zidni držač za TV |
| Pogodno za | 43,2 cm (17") 81,3 cm (32") |
| Pogodno za | 43,2 cm (17") - 81,3 cm (32") |
| Tip držača | kontrola putem aplikacije električno motoriziran |
| Maks. nosivost | 45 kg |
| Tehnologija tlaka plina | ne |
| VESA standard | 100 x 100 mm 100 x 200 mm 200 x 100 mm 200 x 200 mm |
| Boja | crna |
| Ugradbeni zaslon | 1 Zaslon(i) |
Opis
Opis
Svestrana TV dizalica za male televizore do 81 cm (32 inča) impresionira kada se ugradi u komode, zidne ormariće ili čak kada se montira na strop. S TV liftom možete elegantno podići svoj televizor s komada namještaja ili ga futuristički spustiti odozgo – električni TV lift nudi neograničene mogućnosti za moderan život. Iznenadite prijatelje i obitelj i uključite televizor pritiskom na gumb tijekom vaše sljedeće filmske večeri. Kada se ne koristi, televizor se jednako lako sprema i sigurno skriva u ormariću. Na ovaj način, vaš dom ostaje skladno utočište – bez ikakve ometajuće tehnologije u vašem vidnom polju. Svojim uvlačivim televizorom možete praktično upravljati putem pametnog telefona pomoću aplikacije Tuya, glasovnim naredbama (Google Home, Alexa) ili, tradicionalnije, daljinskim upravljačem. Dodatne značajke poput memorije položaja i funkcije sprječavanja sudara osiguravaju još veću udobnost i sigurnost. Zahvaljujući VESA standardu i maksimalnoj nosivosti do 45 kg, TV Lift se lako može kombinirati s raznim ekranima dimenzija 17-32 inča (43 - 81 cm).
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Držač
- set vijaka
- Upute za sastavljanje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)





