My Wall zidni držač za TV 81,3 cm (32") - 121,9 cm (48") kontrola putem aplikacije, električno motoriziran
- Kataloški br:
- 3473322 - 62
- Oznaka:
- HP66-1L
- EAN:
- 4012386137719
- Kataloški br:
- 3473322 - 62
- Oznaka:
- HP66-1L
- EAN:
- 4012386137719
My Wall zidni držač za TV 81,3 cm (32") - 121,9 cm (48") kontrola putem aplikacije, električno motoriziran
815.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
815.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Tip držača: kontrola putem aplikacije, električno motoriziran
- Podržava sve VESA standarde do
- Prikladno za veličinu zaslona (raspon): 81,3 cm (32") - 121,9 cm (48")
- Nosivost (maks.) 60 kg
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | zidni držač za TV |
| Pogodno za | 81,3 cm (32") 121,9 cm (48") |
| Pogodno za | 81,3 cm (32") - 121,9 cm (48") |
| Tip držača | kontrola putem aplikacije električno motoriziran |
| Maks. nosivost | 60 kg |
| Tehnologija tlaka plina | ne |
| VESA standard | 200 x 200 mm 200 x 300 mm 300 x 200 mm 200 x 400 mm 400 x 200 mm 300 x 300 mm 300 x 400 mm 400 x 300 mm 400 x 400 mm |
| Boja | crna |
| Ugradbeni zaslon | 1 Zaslon(i) |
Opis
Opis
Otkrijte praktični TV lift za televizore srednje veličine do 48 inča (122 cm), koji prostoriji daje moderan i tehnološki napredan dodir. Ovaj svestrani nosač za TV omogućuje vam elegantno i praktično podizanje televizora s ormarića ili spuštanje s gornje jedinice ili stropa. Upravljanje se može izvršiti putem glasovnih naredbi (Alexa / Google Home), aplikacije Tuya ili putem daljinskog upravljača. To znači da ne morate ustajati ako želite spontano gledati film. Integrirana memorija položaja pomaže vam da uvijek pronađete svoj omiljeni položaj. Stvorite više prostora i reda u svom domu tako što ćete televizor učiniti vidljivim samo kada je potreban. Isto tako, vaš televizor će biti učinkovito zaštićen od prašine ili slučajnih oštećenja u ormariću. Bilo da se radi o dnevnoj sobi, spavaćoj sobi ili uredu, TV Lift je ultimativno rješenje. S visinom podizanja od 67 cm, TV se može podesiti od 66,5 do 133,5 cm. Funkcija protiv sudara osigurava da se police ili zidni ukrasi ne mogu slučajno oštetiti.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Držač
- set vijaka
- Upute za sastavljanje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)





