My Wall zidni držač za TV 81,3 cm (32") - 190,5 cm (75") okretni
- Kataloški br:
- 3473311 - 62
- Oznaka:
- H28-1L
- EAN:
- 4012386137665
- Kataloški br:
- 3473311 - 62
- Oznaka:
- H28-1L
- EAN:
- 4012386137665
My Wall zidni držač za TV 81,3 cm (32") - 190,5 cm (75") okretni
125.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
125.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Tip držača: okretni
- Podržava sve VESA standarde do
- Prikladno za veličinu zaslona (raspon): 81,3 cm (32") - 190,5 cm (75")
- Nosivost (maks.) 50 kg
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | zidni držač za TV |
| Pogodno za | 81,3 cm (32") 190,5 cm (75") |
| Pogodno za | 81,3 cm (32") - 190,5 cm (75") |
| Tip držača | okretni |
| Maks. nosivost | 50 kg |
| Tehnologija tlaka plina | ne |
| VESA standard | 75 x 75 mm 100 x 100 mm 100 x 150 mm 100 x 200 mm 150 x 100 mm 200 x 100 mm 200 x 200 mm 300 x 200 mm 400 x 200 mm 300 x 300 mm 400 x 300 mm 400 x 400 mm |
| Rotacija | 2 ° |
| Nagib (ispod) | -15 ° |
| Nagib (vrh) | 5 ° |
| Raspon rotacije (lijevo) | 180 ° |
| Raspon rotacije (desno) | 180 ° |
| Udaljenost od zida (min.) | 8.5 cm |
| Udaljenost od zida (maks.) | 50 cm |
| Boja | crna |
| Ugradbeni zaslon | 1 Zaslon(i) |
Opis
Opis
Okretni zidni nosač za TV sigurno pričvršćuje vaš TV na zid. Okrenite bočno, nagnite i poravnajte vodoravno – s fleksibilno podesivim zidnim nosačem uvijek imate najbolji pogled.
Robusni nosač za TV lako podržava televizore od 32" - 75" (81 - 190 cm) i težinu do 50 kg. Zahvaljujući varijabilno podesivoj udaljenosti od zida, možete pronaći savršen kut gledanja u bilo kojoj prostoriji i uvijek uživati u najboljem pogledu. Ugradnja kabela integrirana u zidni nosač televizora omogućuje uredno usmjeravanje kabela tako da labavo viseći kabeli ne kvare cjelokupnu sliku.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Robusni nosač za TV lako podržava televizore od 32" - 75" (81 - 190 cm) i težinu do 50 kg. Zahvaljujući varijabilno podesivoj udaljenosti od zida, možete pronaći savršen kut gledanja u bilo kojoj prostoriji i uvijek uživati u najboljem pogledu. Ugradnja kabela integrirana u zidni nosač televizora omogućuje uredno usmjeravanje kabela tako da labavo viseći kabeli ne kvare cjelokupnu sliku.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Držač
- set vijaka
- Upute za sastavljanje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)





