My Wall zidni držač za TV 94,0 cm (37") - 165,1 cm (65") kontrola putem aplikacije, električno motoriziran
- Kataloški br:
- 3473323 - 62
- Oznaka:
- HP66-2L
- EAN:
- 4012386137696
- Kataloški br:
- 3473323 - 62
- Oznaka:
- HP66-2L
- EAN:
- 4012386137696
My Wall zidni držač za TV 94,0 cm (37") - 165,1 cm (65") kontrola putem aplikacije, električno motoriziran
955.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
955.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Tip držača: kontrola putem aplikacije, električno motoriziran
- Podržava sve VESA standarde do
- Prikladno za veličinu zaslona (raspon): 94,0 cm (37") - 165,1 cm (65")
- Nosivost (maks.) 60 kg
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | zidni držač za TV |
| Pogodno za | 94,0 cm (37") 165,1 cm (65") |
| Pogodno za | 94,0 cm (37") - 165,1 cm (65") |
| Tip držača | kontrola putem aplikacije električno motoriziran |
| Maks. nosivost | 60 kg |
| Tehnologija tlaka plina | ne |
| VESA standard | 200 x 200 mm 200 x 300 mm 300 x 200 mm 200 x 400 mm 400 x 200 mm 300 x 300 mm 300 x 400 mm 400 x 300 mm 400 x 400 mm 600 x 200 mm 600 x 300 mm 500 x 400 mm 600 x 400 mm |
| Boja | crna |
| Ugradbeni zaslon | 1 Zaslon(i) |
Opis
Opis
Doživite najnoviju tehnologiju i elegantan dizajn s našim TV Liftom, koji omogućuje elegantno podizanje vašeg velikog televizora do 165 cm s ormarića ili spuštanje s visećeg ormarića ili stropa. Želite li svom životnom prostoru dodati wow faktor ili uštedjeti prostor – ovo dizalo savršeno se prilagođava vašim potrebama. TV liftom možete upravljati putem aplikacije na telefonu, glasovnim naredbama s Alexom ili Google Homeom ili jednostavno pomoću priloženog daljinskog upravljača. Bez obzira pritisnete li gumb ili date ispravnu naredbu, vaš će televizor biti vidljiv samo kada to želite. Samo se opusti. Integrirana memorija položaja osigurava da brzo i jednostavno pronađete svoj omiljeni položaj. S visinom podizanja od 90 cm, TV lift omogućuje varijabilnu visinu od 78,5 do 168,5 cm. Tihi i snažan motor jamči glatko i tiho kretanje. Funkcija protiv sudara detektira svaki otpor i odmah zaustavlja kretanje. To sprječava oštećenja uzrokovana nenamjernim preprekama, poput police. Dakle, ne morate brinuti o mogućim sudarima. S ovim TV liftom možete se osloniti na udobnost, tehnologiju i stil. To će ne samo učiniti vaše životne prostore funkcionalnijim, već i vizualno urednijim i modernijim. Osim toga, vaš televizor je učinkovito zaštićen od prašine i slučajnih udara. Uživajte u posebnoj udobnosti.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Držač
- set vijaka
- Upute za sastavljanje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)





